reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki oceny nasienia

Dołączył(a)
6 Listopad 2020
Postów
4
Kochani
Do wizyty jeszcze kilka dni
Potrzebuje waszej rady dotyczącej oceny nasienia- co sądzicie ? Zdjęcia wyników wysyłam 602FA750-DF57-482E-B262-BD5D62E45856.png2C1FE21D-9320-44F2-BC35-32A07464849B.png7F329485-8C4E-4C36-A791-6C27250CA49A.png9B87D858-420C-4ACD-AC75-81207817F8FD.png20507565-230A-42EB-A0C2-43E7A2FF9C79.png
 
reklama
Rozwiązanie
Ok rozumiem już wszystko rozważam
Być może bakteria ostatnio nawet na udach przy pachwinach miał takie zapalenie czerwone plamy być może to bakterie czy to nie ma nic wspólnego? Lekami poprawić zerowa morfologie plemników można ?
Musi zlikwidować bakterie. Na to najpewniej dostanie antybiotyk. Lekarz doradzi jaki [emoji4]
A potem zdrowa dieta, suplementy, zero używek i sport i powinno byc dobrze. Pamiętaj że musi wytrwać co najmniej 3 mce a najlepiej pół roku. Powodzenia
Hej,

Mąż ma dużo plemników w ejakulacie, wyniki są grubo powyżej normy. To dobrze.

Ruch plemników jest super, dodaje się ruch postępowy A i B i wynosi ponad 55 %, bardzo dobrze!

Jednak morfologia plemnika wynosi 0%, to znaczy, że mąż ma dużo szybkich plemników, ale niestety wszystkie są nieprawidłowej budowy i niezdolne do zapłodnienia. Nie zalamywalabym się tym wynikiem, ponieważ wyniki badań wskazują na obecność leukocytów w ejakulacie, co znaczy, że mąż najprawdopodobniej ma zakażenie bakteryjne w okolicach narządów intymnych. Co pewnie też tłumaczy podwyższona lepkość. Mąż powinien pić więcej wody. To pomaga na obniżenie lepkości nasienia.
A co do obecności bakterii należy udać się do lekarza urologa i zrobić posiew. Myślę że antybiotykoterapia rozwiąże problem. Jest problem, ale lekarz może go rozwiązać! Powodzenia!
 
dziękuje Za informacje !
Powiem szczerze bo potrzebuje porady
Mąż popala marihuanę czy to może być powodem szybkich plemników ?? Za szybkich?
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Moze powinnam mojemu dać, żeby miał szybsze hehehhehehe.

Ale nie sądzę, żeby Marihuana sprawiała, że plemniki są za szybkie. Myślę że im szybsze tym lepiej. Nie ma opcji, żeby były ZA szybkie. [emoji4][emoji4][emoji4]

Raczej w druga stronę, może to powodować, że plemniki będą nieprawidłowej budowy. Przy problemach z nasieniem powinien w pierwszej kolejności odstawić używki! Uprawiać sport i zdrowo się odżywiać.
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Moze powinnam mojemu dać, żeby miał szybsze hehehhehehe.

Ale nie sądzę, żeby Marihuana sprawiała, że plemniki są za szybkie. Myślę że im szybsze tym lepiej. Nie ma opcji, żeby były ZA szybkie. [emoji4][emoji4][emoji4]

Raczej w druga stronę, może to powodować, że plemniki będą nieprawidłowej budowy. Przy problemach z nasieniem powinien w pierwszej kolejności odstawić używki! Uprawiać sport i zdrowo się odżywiać.
 
Ok rozumiem już wszystko rozważam
Być może bakteria ostatnio nawet na udach przy pachwinach miał takie zapalenie czerwone plamy być może to bakterie czy to nie ma nic wspólnego? Lekami poprawić zerowa morfologie plemników można ?
 
Ok rozumiem już wszystko rozważam
Być może bakteria ostatnio nawet na udach przy pachwinach miał takie zapalenie czerwone plamy być może to bakterie czy to nie ma nic wspólnego? Lekami poprawić zerowa morfologie plemników można ?
Musi zlikwidować bakterie. Na to najpewniej dostanie antybiotyk. Lekarz doradzi jaki [emoji4]
A potem zdrowa dieta, suplementy, zero używek i sport i powinno byc dobrze. Pamiętaj że musi wytrwać co najmniej 3 mce a najlepiej pół roku. Powodzenia
 
Rozwiązanie
Do góry