reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Wyniki testu obciążenia glukozą 50g

Nieistotna

Grudniowa Mama'06 Terminator
Rozwiązania
0
Pomimo ze badanie obciazenia glukozą wykonuje sie w 24-28tc moj gin skierowal mnie na nie w 14tc..
pomimo ze wyniki byly zle jak do tej pory nie zrobil nic w kierunku sprawdzenia ewentualnej cukrzycy ciazowej
Moje wyniki 50 g robione na czczo 77 po godzinie 183

Jakie sa Wasze wyniki?

reklama

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja mialam 137. Tez za wysokie (norma jest 70-110) i lekarz tez nic nie zrobil, nawet nic nie powiedzial...:/
Pozdrawiam

tymi76

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Powinnaś zrobić test obciążenia glukozą 75 g. Nie czekaj, bo nieleczona cukrzyca może być dla dzieciaczka niebezpieczna

Magda31

Podwójna szczęściara
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Czy wynik 77 był robiony na czczo tego samego dnia?
Ja miałam badany cukier po obciążeniu glukozą po 2 godzinach. I z tego co wiem to wszystkie moje kupele też. Być może 1 godzina to zbyt krótko, żeby poziom cukru zaczął spadać.
Jednorazowo wysoki wynik nie musi nic strasznego oznaczać. W każdym razie nie czekaj zbyt długo z kolejnym badaniem. Cukrzyca w ciąży to nic dobrego, ale łatwo nad nią zapanować (pod warunkiem, że się wie że się ją ma).

Mamuska

mama Maciaska i Meduzki!
Rozwiązania
0
Nocka pisze:
ja mialam 137. Tez za wysokie (norma jest 70-110) i lekarz tez nic nie zrobil, nawet nic nie powiedzial...:/
Pozdrawiam
jeśli robiłaś po godzinie od wypicia, to norma jest do 140, więc Twój wynik jest jak najbardziej w normie! Ja miałam 141 i lekarz powiedział, że to jest ok, że powód do zmartwienia pojawia się dopiero przy wyniku ok 160

reklama

Nieistotna

Grudniowa Mama'06 Terminator
Rozwiązania
0
183 to moj wynik i ten wynik na mysli miala Magda31 :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry