reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki usg, co to oznacza

Dołączył(a)
8 Marzec 2015
Postów
1
Moja historia wyglada tak bylam wczoraj u gin jest to 6-7 tydzien. Robil mi badanie dopochwowe i usg. Wynik jest taki ze widac pecherzyk jest on troche zdeformowany do tego lekarz nie widzial zarodka ale widzial bicie serca czy widzial serduszko tak to okreslil. Prosze o jakas porad3 lub jakas wiadomosc bo moze ktoras z was miala tak samo.
 
reklama
Moze zmienic lekarza?6-7 tydz to wczesna ciaza wiec trudno stwierdzic okiem lekarza co tam się dzieje.Nie chce Cię martwic bo nie od tego tu jestem moja kolezanka miala tak podobnie początek ciazy wszystko super itd a okazalo się ze pecherzyk pusty.nie mam Doświadczenia wiec ciężko tak. tu dziewczyny maja na pewno wieksze wiec czekaj na odpowiedz sa przesympatyczne na pewno pomoga! Trzymaj sie! Gratuluje i zdrowka dla mamy i dzidzi:*
 
Jak to widział serduszko, a nie widział zarodka?

To fizycznie niemożliwe. Bi żeby było serce musi być zarodek.

Radzę zmienić lekarza. W ciąży z córką tez mi mądry lekarz bajki wciskal o zdeformowanych pęcherzyka i pustych jajach. A ja miałam po prostu późno owu.

Powodzenia!
 
J w pierwszej ciazy będąc na usg w 6tyg 5 dni mialam juz wyraźną fasolke serca nie było jesscze widać.
 
Do góry