reklama

WYNIKI USG

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez ANIA 22, 8 Wrzesień 2005.

1. ANIA 22

ANIA 22 Zaciekawiona BB

WITAM!

Piszę w imieniu mojej dziewczyny,która jest obecnie w szpitalu,a znalazła się w nim ,bo z USG wyszło,że jest nie w 36 tygodniu a w 40 tyg.ciąży i ma mieć cesarskie cięcie jeżeli DZIDZIUŚ się nie odwróci główką w dół,bo obecnie ma położenie miednicowe.
    Miała być mamą pażdziernikową bo miała termin wg.OM na 9 pażdzienika,a zostanie chyba wrześniową,chyba ,że lekarze się mylą,a dzidziuś spłata nam figla.
    PISZĘ,BO CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ OD DZIEWCZYN,KTÓRE MIAŁY ROBIONE OSTATNIO USG,JAKIE MIAŁY WYNIKI,BO CHCIAŁBYM JE PORÓWNAĆ Z WYNIKAMI MOJEJ DZIEWCZYNY,

BARDZO PROSZĘ NAPISZCIE,BO MNIE PROSIŁA,ŻEBYM SIĘ DO WAS ZWRÓCIŁ Z POMOCĄ.NAPISZCIE JAKIE BYŁO CRL,BPD,FL,AC, CHYBA DOBRZE NAPISAŁEM CHODZI O TE WSZYSTKIE OZNACZENIA ORAZ SZACUNKOWĄ MASĘ DZIECKA.

JEŻELI BĘDĄ WZGLĘDNIE PODOBNE TZN.,ŻE FAKTYCZNIE NIEDŁUGO ZOSTANĄ TATĄ!!!! :laugh:

BARDZO DZIĘKUJĘ!

2. Melanie

Melanie Gość

Przyszły tato :D
    niestety ja nie będę mogła pomóc, bo moje wyniki usg zostały u doktorka :(

mam nadzieję, że któraś z dziewczyn będzie mogła pomóc

Pozdrawiam serdecznie Anię i Ciebie
    i oczywiście będziemy oczekiwać wieści o malszku :D

3. reklama
  4. izis

izis Fanka BB :)

O przykro mi ja też nie pomogę bo ostatnie USG miałam w 28tyg. i teraz będę miała dopiero przed samiutkim porodem[chyba] ::)

5. Ineczka

Ineczka Mama wrześniowa 2005

6. Aniulka

Aniulka Fanka BB :)

Ja dokładnie Ci nie powiem tez, ale według usg m.ój synek tez jest o 2 tygodnie starszy i teoretycznie według usg mam skończony 40 tydzień. We wtorek byłam na wizycie i pan doktor nic nie wspominał, ze trzeba szybciej rozwiązac ciążę.

powodzenia i pozdrowienia dla Ani

Poleć forum