reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYNIKI USG

ANIA 22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2005
Postów
40
WITAM!

Piszę w imieniu mojej dziewczyny,która jest obecnie w szpitalu,a znalazła się w nim ,bo z USG wyszło,że jest nie w 36 tygodniu a w 40 tyg.ciąży i ma mieć cesarskie cięcie jeżeli DZIDZIUŚ się nie odwróci główką w dół,bo obecnie ma położenie miednicowe.
Miała być mamą pażdziernikową bo miała termin wg.OM na 9 pażdzienika,a zostanie chyba wrześniową,chyba ,że lekarze się mylą,a dzidziuś spłata nam figla.
PISZĘ,BO CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ OD DZIEWCZYN,KTÓRE MIAŁY ROBIONE OSTATNIO USG,JAKIE MIAŁY WYNIKI,BO CHCIAŁBYM JE PORÓWNAĆ Z WYNIKAMI MOJEJ DZIEWCZYNY,

BARDZO PROSZĘ NAPISZCIE,BO MNIE PROSIŁA,ŻEBYM SIĘ DO WAS ZWRÓCIŁ Z POMOCĄ.NAPISZCIE JAKIE BYŁO CRL,BPD,FL,AC, CHYBA DOBRZE NAPISAŁEM CHODZI O TE WSZYSTKIE OZNACZENIA ORAZ SZACUNKOWĄ MASĘ DZIECKA.

JEŻELI BĘDĄ WZGLĘDNIE PODOBNE TZN.,ŻE FAKTYCZNIE NIEDŁUGO ZOSTANĄ TATĄ!!!! :laugh:

BARDZO DZIĘKUJĘ!
 
reklama
Przyszły tato :D
niestety ja nie będę mogła pomóc, bo moje wyniki usg zostały u doktorka :(

mam nadzieję, że któraś z dziewczyn będzie mogła pomóc

Pozdrawiam serdecznie Anię i Ciebie
i oczywiście będziemy oczekiwać wieści o malszku :D
 
O przykro mi ja też nie pomogę bo ostatnie USG miałam w 28tyg. i teraz będę miała dopiero przed samiutkim porodem[chyba] ::)
 
Ja dokładnie Ci nie powiem tez, ale według usg m.ój synek tez jest o 2 tygodnie starszy i teoretycznie według usg mam skończony 40 tydzień. We wtorek byłam na wizycie i pan doktor nic nie wspominał, ze trzeba szybciej rozwiązac ciążę.

powodzenia i pozdrowienia dla Ani
 
Do góry