reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyniki usg

joasia89

Mamusia Kamilusia :****
Dołączył(a)
3 Listopad 2009
Postów
835
Miasto
Łódź
Witam mam taka prosbe
okres spoznia mi sie ok 2 tyg a
mam wizyte u swojego ginekologa dopiero za 2 tyg a bylam wczoraj na usg i nie wiem co te wyniki oznaczaja czy jestem czy nie ... Jesli mogla bym prosic o wytlumaczenie tego :-)

trzon macicy w przodozgieciu o wym 51x48x63mm
endometrium szerokosci 10,3mm
jajnik prawy 28x20mm
jajnik lewy 34x22mm
zat. Douglasa wolna
pęcherz bez ech wewnetrznych

z gory dziekuje za odpowiedz :blink:
 
reklama
Witam mam taka prosbe
okres spoznia mi sie ok 2 tyg a
mam wizyte u swojego ginekologa dopiero za 2 tyg a bylam wczoraj na usg i nie wiem co te wyniki oznaczaja czy jestem czy nie ... Jesli mogla bym prosic o wytlumaczenie tego :-)

trzon macicy w przodozgieciu o wym 51x48x63mm
endometrium szerokosci 10,3mm
jajnik prawy 28x20mm
jajnik lewy 34x22mm
zat. Douglasa wolna
pęcherz bez ech wewnetrznych

z gory dziekuje za odpowiedz :blink:
Myślę,że to troszkę za szybko,aby stwierdzić ciążę na 100%- lepiej zrobić BETA HCG. Badanie wykonuje się z krwi,jest ono najbardziej prawdopodobne. Tak jak napisałam wcześniej z tego wyniku nie można stwierdzić jednoznacznie,że jest ciąża. Proszę jeszcze raz wykonać badanie w późniejszym terminie. Pozdrawiam
 
Do góry