reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki

Niunka221

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2020
Postów
313
22pazdz wyszłam z synkiem że szpitala, byliśmy na oddziale płucnym w Łodzi miał szereg badań.
Zapalenie płuc, kaszel, fur żenię, zawalony nos stan trwał 3m. Robione było rtg ale najwidoczniej źle opisane bo wynikało z niego że wszystko jest ok a więc młody był leczony na astmę.
W szpitalu jednak po obejrzeniu rtg wyszło że zmiany na prawym płucu. Po tydg w szpitalu i kolejnym rtg czystko dalszy antyb był w domu. Młody nadal kaszle choć to jest już zupełnie inaczej niż wcześniej choć kaszel mokry wciąż.

Po kilku tyg miałam dzwonić po wynik na 2bakterie, dziś wykonałam tel i mam jutro kontaktować się z lekarzem który nas prowadził w tym szpitalu ponieważ wyniki są nieprawidłowe.
Pneumocystis jiroveci i chlamydia trachomatis.
Któraś z tych bądź obie wyszły pozytywne. .
Czy ktoś miał również problemy z tymi bakteriami?
Synek 10m

Czekanie do jutra mnie załamuje.
 
reklama
Z tego co widzę w necie:
Pneumocystis jiroveci - to nie bakteria, tylko grzyb, są na to lekarstwa, leczenie wymaga pobytu w szpitalu

A co do chlamydia trachomatis to ona przenosi się drogą płciową lub podczas porodu. Rodziłaś naturalnie?
 
A z ciążą wszystko było ok? Nie było porodu przedwczesnego czy też hipotrofii u dziecka?
A ty nie masz jakiś dolegliwości? Bo jeśli okaże się, że synek to złapał przy porodzie, to ty i partner będziecie musieli się przeleczyć.
 
A z ciążą wszystko było ok? Nie było porodu przedwczesnego czy też hipotrofii u dziecka?
A ty nie masz jakiś dolegliwości? Bo jeśli okaże się, że synek to złapał przy porodzie, to ty i partner będziecie musieli się przeleczyć.
Niee wszystko było ok. Po 6tyg u Giny z cytologi wyszły jakieś grzyby i był globulki ale w sumie nie wiem co to była za bakteria.
 
To może jednak dobrze by było zrobić wymaz w kierunku chlamydia. Jeśli wyjdzie dodatni to oboje będziecie musieli się przeleczyć.
A jesteś w stanie sprawdzić, co Ci w cytologii wyszło?
 
To może jednak dobrze by było zrobić wymaz w kierunku chlamydia. Jeśli wyjdzie dodatni to oboje będziecie musieli się przeleczyć.
A jesteś w stanie sprawdzić, co Ci w cytologii wyszło?
No właśnie nie jestem bo to był czas jak zaczęła się pandemie i p doktor tylko SMS wysłała mi nr recepty na lek. Kontakt tylko tel był. Ale teraz też mnie to bardzo ciekawi
 
To może jednak dobrze by było zrobić wymaz w kierunku chlamydia. Jeśli wyjdzie dodatni to oboje będziecie musieli się przeleczyć.
A jesteś w stanie sprawdzić, co Ci w cytologii wyszło?
do porodu robi się zestaw badań lacznie..na kiłe chlamydie i inne..dziwne ze nie wyszlo wtedy chyba ze nie byly robione
 
reklama
Do góry