reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki

Raczej nie powinien mieć wpływu na samą ciążę. Ale ty możesz mieć huśtawki nastroju, ospałość, bolesność piersi itp.
 
reklama
Raczej nie powinien mieć wpływu na samą ciążę. Ale ty możesz mieć huśtawki nastroju, ospałość, bolesność piersi itp.
Dziękuję za odpowiedź🙂 najważniejsze aby na dziecko nie miało to złego wpływu. Ja się czuję średnio ale widząc wyniki bety sama buzia się śmieje🙂 Napisałam wiadomość do mojej lekarki czekam na odpowiedź
 
Piękny progesteron i beta będzie dobrze . A progesteron dziecku nie zagrozi tylko pomoże😻 ja również miałam ponad 40 a brałam duphaston i cyclogest
 
Do góry