reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyniki

Dołączył(a)
17 Luty 2018
Postów
5
hej :) Właśnie odebrałam wyniki badań moczu jestem w 13 tyg ciąży :) ale niepokoi mnie wynik ph, ale totalnie sie na tym nie znam, nie wiem czy dzwonić do swojego ginekologa czy powtórzyć za jakiś tydz badanie i co moze być przyczyną tego wyniku moze któraś z Was miała kiedyś podobne wyniki?
Mocz - badanie Ogólne

Ciężar właściwy1,025 g/ml 1,015 — 1,025
pH ↑8,0 4,8 — 7,4
Leukocyty ujemny < 10
Związki Nitrowe ujemny
Białko ujemny
Glukoza ujemny
Związki ketonowe ,ujemny
Urobilinogen 0,1 mg/dl < 1,0
Bilirubina ujemny < 0,2
Erytrocyty ujemny < 5,0
Przejrzystość mętny
Barwa żółta

Osad moczu:

Leukocyty 1-2wpw 0-5w pw
Nabłonki wielokątne pojedyncze pojedyncze w pw
Fosforany bezpostaciowe liczne
 
reklama
Możesz powtórzyć badanie. Takie pH niekiedy wpływ ma złe pobranie lub zbyt długie oczekiwanie próbki na badanie (dochodzi do nadmiernego namnażania się bakterii). Podwyższone pH może także świadczyć o infekcji bakteryjnej - jednakże wówczas miałabyś w wyniku obecność bakterii czy też podwyższone leukocyty.
 
dziękuje już mnie trochę uspokoiłaś mam nadzieje że to albo błąd pobrania albo właśnie błąd w laboratorium :)
 
Do góry