reklama

Wypadające włosy, koszmar!

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez mayama, 13 Sierpień 2014.

1. mayama

mayama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzien dobry :)
    Otoz po porodzie w drugim miesicu karmienia piersia moje wlosy zaczely tak wypadac, ze nie moge tego ogarnac... Wlosy sa wszedzie.
    Przestalam karmic, wcieram we wlosy wszystko co mozliwe i ni
    c. Mam wrazenie ze z dnia na.dzien sa coraz to rzadsze... Co robic? Mam dosc dlugie wlosy, czy faktycznie podciecie ich troche zmniejszy to wypadanie?

2. mayama

mayama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Znalazlam juz podobny watek, wybaczcie, buziaki:-)

3. reklama
  4. kaszak76

kaszak76 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja kupiłam ostatnio jakieś ampułki Joanny. Ale nie próbowałam jeszcze. podobno są super :D

5. Karolkaibartek

Karolkaibartek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. anusiak22

anusiak22

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. biggmusic

biggmusic

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też mam problem z wypadaniem włosów

8. Zuzacka

Zuzacka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To ja Was zaskoczę (a może i nie ;) ) Indyjskie kosmetyki do włosów pomagają w opanowaniu wypadania włosów i pomagają w tym, żeby rosły zdrowe i mocne. Na pewno nie leczą, bo są oparte głównie na olejkach i ekstraktach z ziół, ale na 100% wzmacniają włosy i cebulki. To jaki olej wybierzecie zależy od włosów. Mi np na średnioporowate pomaga mogdałowy (ladnie pachnie), ale moją przyjaciółkę uratował z ekstraktemz czosnku - tylko musiała po nim myć głowę 2 razy ;) spróbujcie - Link do: Olejek, środek na porost włosów

9. MaryH

MaryH Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    9
    U większości kobiet po porodzie ten problem się pojawia (związany jest z burzą hormonalną) i z tego co ja słyszałam od większości fryzjerek i od lekarzy to można się wspomagać farmacja ale to raczej nic nie da, trzeba poczekać aż hormony się unormują- progesteron wróci do właściwego poziomu i samo przejdzie. W ciąży z reguły włosy przestają wypadać a po ciąży niestety to się zmienia. U mnie za pierwszym razem trwało to 4 miesiące, a od znajomych wiem że nawet do 6 miesięcy. Nie pomoże odstrawienie dziecka od piersi.

10. reklama
  11. MaryH

MaryH Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    9
  12. bojanowka

bojanowka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A próbowałaś wcierać żółtka jajek we włosy? Ja tak robię od 2 msc. i naprawdę pomaga :)

Poleć forum