reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypadające włosy, koszmar!

Dołączył(a)
12 Sierpień 2014
Postów
5
Dzien dobry :)
Otoz po porodzie w drugim miesicu karmienia piersia moje wlosy zaczely tak wypadac, ze nie moge tego ogarnac... Wlosy sa wszedzie.
Przestalam karmic, wcieram we wlosy wszystko co mozliwe i ni
c. Mam wrazenie ze z dnia na.dzien sa coraz to rzadsze... Co robic? Mam dosc dlugie wlosy, czy faktycznie podciecie ich troche zmniejszy to wypadanie?
 
reklama
To ja Was zaskoczę (a może i nie ;) ) Indyjskie kosmetyki do włosów pomagają w opanowaniu wypadania włosów i pomagają w tym, żeby rosły zdrowe i mocne. Na pewno nie leczą, bo są oparte głównie na olejkach i ekstraktach z ziół, ale na 100% wzmacniają włosy i cebulki. To jaki olej wybierzecie zależy od włosów. Mi np na średnioporowate pomaga mogdałowy (ladnie pachnie), ale moją przyjaciółkę uratował z ekstraktemz czosnku - tylko musiała po nim myć głowę 2 razy ;) spróbujcie - Link do: Olejek, środek na porost włosów
 
U większości kobiet po porodzie ten problem się pojawia (związany jest z burzą hormonalną) i z tego co ja słyszałam od większości fryzjerek i od lekarzy to można się wspomagać farmacja ale to raczej nic nie da, trzeba poczekać aż hormony się unormują- progesteron wróci do właściwego poziomu i samo przejdzie. W ciąży z reguły włosy przestają wypadać a po ciąży niestety to się zmienia. U mnie za pierwszym razem trwało to 4 miesiące, a od znajomych wiem że nawet do 6 miesięcy. Nie pomoże odstrawienie dziecka od piersi.
 
reklama
Do góry