reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypadające włosy, koszmar!

reklama
Mi włosy wypadały garściami po tym jak odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, więc zaczęłam brać biotebal i po miesiącu widzę na prawdę znaczną poprawę. Podobno pomaga też wcierka z kozieradki, próbowałam ją stosować, ale zapach mi za bardzo przeszkadzał. Z domowych sposobów słyszałam też o piciu drożdży, ale jakoś ciężko mi się do tego przekonać, więc na razie pozostaje przy tabletkach.
 
Mi też po ciąży wypadały włosy garściami, byłam przerażona....
i dobrze, że położna poleciła mi Kerabione MAMA. Po 2 miesiącach widziałam już poprawę i nowe włosy , baby hair :) a paznokcie miałam twardsze już po miesiącu :)

Żałuję, że nie sięgnęłam po Kerabione MAma wcześniej... uważam, że położne powinny o tym problemie wspominać na szkołach rodzenia... Mnie wypadanie włosów bardzo zestresowało, a produkt jest Świetny bo ma dodatkowo witaminy potrzebne dla matek karmiących :)
ale trzeba pobrać systematycznie przez 2-3 miesiące
 
U mnie też na daną chwilę nic nie pomaga.. Żadne kombinacje alpejskie z suplementami, dietami, witaminami, olejami nie pomagają.
 
reklama
Do góry