reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypadające włosy po porodzie.

Dużo jedź witamin, które są odpowiedzialne za prawidłowy rozwój włosa, ja dodatkowo stosowałam maseczkę z drożdży spożywczych przez okre 4 miesięcy i powiem, że mnie pomagało i to bardzo!
 
reklama
To chyba całkiem normalne zjawisko po ciąży. Trzeba się zdrowo odżywiać, i dostarczać organizmowi dużą dawkę witamin. Proponuję jakiś suplement diety typu spirulina albo coś w tym stylu.
 
Ja zawsze na włosy polecam picie pokrzywy. Działa super, a nie faszeruje się niepotrzebnie lekami. A po porodzie wiadomo, zmiany hormonalne swoje robią. Ja nie doświadczyłam wypadania włosów, ale wiele znanych mi już mam ten problem też miało
 
Witam, mi 4msc.po porodzie zaczęły wypadać włosy dosłownie garściami. Zaczęłam brać suplementy i pić napar skrzypopokrzywa. Polecam, bo dopiero 2msc leci odkąd regularnie piję raz dziennie ziółka i widać już spore baby hair, a włosy przestały tak mocno wypadać ; )
 
Ja mogę polecić to, co mi pomogło na włosy po ciąży czyli biotebal. To lek, który zawiera biotynę. Bierze się jedną tabletkę dziennie przez kilka miesięcy i efekty naprawdę są rewelacyjne, tylko trzeba być konsekwentnym. Ja się zawzięłam i udało mi się powstrzymać wypadanie włosów, a potem zaczęły mi odrastać.
 
Niestety ciąża to bardzo trudny czas dla organizmu każdej z nas. Moja siostra również miała ogromne problemy z włosamy, były plaskie, łamliwe i wychodziły całymi garściami. Włosów, kóre wypadły nie uratujesz, ale można wspomóc nowe w rośnięciu. Ona stosowała ampułkę vichy dercos neogenic i po kilku tygodniach powoli powoli zaczeła zauważać nowe wyrastające masowo włoski. Kurację stosowała 3 miesiące, a teraz znowu ma super czuprynę.
 
mi te noworosnace włosy uratował vitapil, najpierw tabletki a teraz dodatkowo odzywka do skory głowy. po ciazy tez leciały mi strasznie i faktycznie jest tak, ze włosow starych, tych wypadajacych juz sie nie uratuje, ale suplementacja pozwala wzmocnic te nowe włosy.
 
reklama
mi położna poleciła vitapil mama na wypadanie włosów i ogolnie ich kondycję, sklad dobrany wlasnie pod kobiety po porodzie
 
Do góry