reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypadające włosy po porodzie.

reklama
Nie stosowałam a co to takiego? Brałam przez jakiś czas oeparol na włosy i paznokcie i efekt rzeczywiście jest :))
 
Coś w tym rzeczywiście jest, że po prostu wypadają włosy i już, ja też widzę że mam włosy dużo bardziej błyszczące, zdrowiej wyglądają
 
mi położna poleciła vitapil mama na wypadanie włosów i ogolnie ich kondycję, sklad dobrany wlasnie pod kobiety po porodzie


tez biorę vitapil mama i jestem zadowolona, opróznilam cale opakowanie juz (starcza na miesiac) i widac, że wlosów wypada mniej, do tego są grubsze i zwyczajnie ładniejsze, takze polecam
 
o diete tez dbam, nie martw się:) mam wrecz bzika na tym punkcie:) do tego wlasnie vitapil mama, tym bardziej, ze karmie a on jest w pelni bezpieczny dla kobiet karmiących:)
 
o diete tez dbam, nie martw się:) mam wrecz bzika na tym punkcie:) do tego wlasnie vitapil mama, tym bardziej, ze karmie a on jest w pelni bezpieczny dla kobiet karmiących:)

zgadza się, vitapil mama jest w pełni bezpieczny dla kobiet karmiących piersią, bo w zasadzie to dla nich został stworzony, to typowy suplement na wypadanie wlosow zwiazane z porodem i karmieniem
 
tak zgadza sie, zdecydowalam sie na vitapil mama, bo nadal karmie piersia. W kazdym badz razie juz przy pierwszym opakowaniu widac, ze wlosów wypada mniej, jeste to na prawde zauwazalne. Dokupilam teraz odzywke z czarnej rzepy w sklepie fryzjerskim
 
a jaka to odzywka? bo szczerze mowiac to ja biore sam vitapil mama i rowniez widze roznice, oczywiscie stosuje odzywke i szampon, ale nie jakis specjalny do wypadajacych wlosow, a czarna rzepa pomaga?
 
no podobno tak z ta czarna rzepa, ale jak ci sam vitapil mama pomaga, to nie musisz stosowac szamponu specjalnie do wypadajacych wlosow. Poza tym, u mnie np vitapil poprawil tez kondycje wlosow, sa nawilzone i miękkie, takze jaki szampon dobierzesz, to juz nie tak wazne:)
 
reklama
no tak, na razie jest okej, po vitapil mama wlosów mi wypada mniej to jest zauwazalne, opakowanie jest na 2 miesiace wiec jeszcze mi troche zostalo tabletek, a szampon mam fructis geste i mocne cos takiego, to spoko jak mi sie skonczy to jak trafie na jakis z czarnej rzepy to wezmę :)
 
Do góry