reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypadające włosy po porodzie.

Spokojnie, wszystko odrośnie:) poza tym czy są jakieś przeciwskazania do suplementacji w trakcie karmienia? Nie przypominam sobie:) ja brałam biovital dla ogólnego wzmocnienia organizmu, szampon na wypadnie a teraz jeszcze biotebal i naprawdę jest lepiej
 
reklama
Polecam wcierke ze zmielonej zaparzonej kozieradki. Kosztuje pare groszy a w moim przypadku na wyladanie wlosow po porodzie pomoglo juz po ok 4 razie

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamuśki!
Po ostatnim porodzie postanowiłam się mocno wziąć za siebie. Miałam strasznie zniszczone włosy. Nie spodziewałam się aż takiej zmiany.

A więc jak to zrobiłam?

Po pierwsze - SUPLEMENTACJA! Zaczęłam sporo czytać naukowych raportów i innych rzeczy związanych ze zniszczonymi włosami i natrafiłam na to - Link do: Naukowcy ze Szwajcarii ostrzegają: 67% mniej siwych włosów oraz odzyskany ich naturalny kolor dzięki nowej kuracji Jest tutaj opisany środek który wynaleziony został przez naukowców ze Szwajcarii.

Udało mi się powrócić do stanu włosów z przed porodu w niecały miesiąc! To jest na prawdę wynik który mnie zszokował. Na plus oczywiście :)

Pytajcie śmiało o co chcecie a chętnie pomogę!
 
Wypadanie włosów po porodzie było dla mnie ogromnym problemem. Koleżanka z pracy poleciła mi Vitapil. Początkowo byłam sceptyczna ale okazało się że naprawdę działa. Po 2 miesiącach stosowania włoski ładnie odrosły i co najważniejsze przestały wypadać :D
 
Niestety w wielu przypadkach niczego nie da się zrobić na wypadające włosy po porodzie. W tym czasie następują zmiany hormonalne, jest wprost burza hormonów w organizmie. Ale to w końcu się skończy oraz włosy powrócą do poprzedniego wyglądu.
Polecam dbać jak na razie o ich kondycję.Kupić sobie jakiś dobry delikatny szampon i odżywkę ( najlepiej z jakiejś linii aptecznej).
Całkiem fajne kosmetyki ma na przykład Seboradin. Link do: Seboradin przeciw wypadaniu włosów - Apteka Internetowa Cefarm24
 
Ostatnia edycja:
Wypróbuj szampon i wcierkę keep professional :)
Mi pomogło, a nie powiem, włosy też mi wypadały na potęgę. Były prześwity, nie dawało się już nawet tego zaczesywać :(
Po zastosowaniu keep włosy przestały wypadać, a po miesiącu pojawiły się nowe :D
 
reklama
Do góry