reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wypadające włosy po porodzie.

Loisa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mamusie, a Vitapil mama któraś z Was stosowała? Jakie efekty?

reklama

Joaneczka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja mam teraz taki:

Można go brać, nawet jak się karmi piersią. Jeszcze trochę za wczesnie by mówić o spektakularnych efektach, ale na pewno znacznie mniej włosów mi wypada niż po pierwszej ciąży.

Loisa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No właśnie to jest jego ogromnym plusem, że można stosować nawet, kiedy karmi się piersią. A używasz może też tego lotionu Vitapil? Podobno po nim efekty są fajne, jeśli chodzi o zahamowanie wypadania, ale zastanawiam się, czy nie obciąża włosów?

Helsinka

Początkująca w BB
Miasto
Kalisz
Rozwiązania
0
Poza suplementami to ja polecam jeszcze wcierki do włosów. Z tego co wiem to czesto nawet w biedronce wrzucają jakieś smiesznie tanie kosmetyki ale jednak po ciąży starałabym się szukać czegoś naturalnego.

Rozwiązania
0
Zamiast leczyć wypadanie włosów można próbować zapobiec np. poprzez odpowiednią dietę. Warto zadbać o to, by w naszym jadłospisie znalazły się: kakao, różnego rodzaju kasze, brokuły, fasola szparagowa i inne zielone warzywa, a także owoce sezonowe. Powinny też pomagać wszelakie napary ziołowe.

dariawicz

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zamiast leczyć wypadanie włosów można próbować zapobiec np. poprzez odpowiednią dietę. Warto zadbać o to, by w naszym jadłospisie znalazły się: kakao, różnego rodzaju kasze, brokuły, fasola szparagowa i inne zielone warzywa, a także owoce sezonowe. Powinny też pomagać wszelakie napary ziołowe.
a jakieś konkretne zioła mają działanie wzmacniające dla włosów?

Zaczarowany_Ołówek

Początkująca w BB
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Przede wszystkim trzeba dac czas organizmowi żeby doszedł do siebie bo tam się dzieja takie burze że lepiej chwile odczekać.

Rozwiązania
0
....jak poprawić stan włosów? może coś z rodzaju skrzypovita, capivit? czy taki stan rzeczy po prostu musi być?

Dieta na pewno jest ważna, tak więc warzywa i owoce, duzo pić (nie kawy czy alkoholu ;) )Ja po porodzie gdy miałam podobny problem pielęgnowałam włosy naturalnymi olejami. Może się wydawać, że będą potem tłuste ale jeżeli wybierze się dobre oleje, odpowiednio sie ich użyje,to efekt jest rewelacyjny. Spróbowac nie za szkodzi :)

reklama
Rozwiązania
0
"Ja po porodzie gdy miałam podobny problem pielęgnowałam włosy naturalnymi olejami. Może się wydawać, że będą potem tłuste ale jeżeli wybierze się dobre oleje, odpowiednio sie ich użyje,to efekt jest rewelacyjny. Spróbowac nie za szkodzi :)"

A mogę poprosić o więcej informacji na temat tych olejów? jakie oleje? jak stosować?

Do góry