reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

wypadające włosy po porodzie.

Rozwiązania
0
A mogę poprosić o więcej informacji na temat tych olejów? jakie oleje? jak stosować?
[/QUOTE]

Dobrym sposobem jak szybko przywrócić włosom witalność jest maska z oleju araganowego ( ja mam ten od Renovality), który je nawilży i wzmacni. Na suche lub wysuszone ręcznikiem włosy nanoszę niewielką ilość oleju araganowego, od korzeni aż po końce, nie bój się, że skóra będzie po masce tłusta, ważne jest odpowiednie nawilżenie. Związuję włosy, czasami nakładam jednorazowy czepek do kąpieli. Włosy owijam ręcznikiem i zostawiam na noc lub min. na 6 h. Potemmyję je normalnym szamponem a włosy są silne i gładkie.
Jest jeszcze olej Renohair, który zawiera mieszankę olejów i też jest dobry. Dla każdego coś innego. Mam nadzieje, że trochę pomogłam :)

reklama
Rozwiązania
0
A mogę poprosić o więcej informacji na temat tych olejów? jakie oleje? jak stosować?
Dobrym sposobem jak szybko przywrócić włosom witalność jest maska z oleju araganowego ( ja mam ten od Renovality), który je nawilży i wzmacni. Na suche lub wysuszone ręcznikiem włosy nanoszę niewielką ilość oleju araganowego, od korzeni aż po końce, nie bój się, że skóra będzie po masce tłusta, ważne jest odpowiednie nawilżenie. Związuję włosy, czasami nakładam jednorazowy czepek do kąpieli. Włosy owijam ręcznikiem i zostawiam na noc lub min. na 6 h. Potemmyję je normalnym szamponem a włosy są silne i gładkie.
Jest jeszcze olej Renohair, który zawiera mieszankę olejów i też jest dobry. Dla każdego coś innego. Mam nadzieje, że trochę pomogłam :)
[/QUOTE]

Super, dziękuję :)

Rozwiązania
0
A znacie olejek Hasna? jestem pod wrazeniem jego dziąłania, znajoma mi poleciła i miała całkowitą rację. To egipski olejek odżywia włosy, odbudowuje je, nawet łupieżowi przeciwdziała, super wpływa na cebulki włosowe i pigmenty odpowiedzialne za kolor włosów. Wspomaga też walkę z łupieżem. Odżywkę mogą stosować również dzieci.Po dwóch tygodniach używania zauważyłam że mi nowe włoski wyrastają. No rewelacja, i łatwo się go aplikuje bo nakładam na włosy, potrzeymam jak kaza , ja tak ze 40 minut ale można do godziny. zmywam szamponem i gotowe. a włosy lśniące, zdrowe, nie rozdwajają się.

Do góry