reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypadające włosy po porodzie.

jestem 10 miesięcy po porodzie o dopiero przestały. ale wspomogłam się aptecznym szamponem przeciwko wypadaniu włosów.. choć nie wiem, czy to on mi pomógł, czy hormony się" wyczerpały"..
 
reklama
u mnie tez pojawil sie ten problem
jakis 2 miesiace po porodzie mialam łyse placki na głowie :szok:
stwierdzono łysienie plackowate ale nic z tym nie zrobiono !!
meczyłam sie z tymi "łysymi "plamami ok 2 lat !!
potem przeszło samo :tak: chociaz wypadanie włosow nadal mam straszne to włosy mam rowniez strasznie grube

ostatnio moja fryzjerka była zszokowana iloscia wypadajacych u mnie wlosow przy myciu i spytała " jak to mozliwe ze tak mi wypadaja a sa takie geste "
do tej pory tego nie pojmuje , po kazdym myciu mam szczotke cała obklejona a ile pozostaje na reczniku i w brodziku to az strach na to patrzec :szok:
 
Mi wypadają włosy przez całe życie, już się przyzwyczaiłam, wypróbowałam mnóstwo metod, na szczęście "włosów mi nie brakuje" (przeciwnie wiele osób mi zazdrości "tak wielu...).
 
Zdrowe odżywianie i załatwi wszystkie problemy a jesli nie to poprostu udajmy sie do lekarza on coś napewno podpowie.
 
mi też wypadają, a jestem sporo po porodzie. robiłam sobie badania pod kątem hormonów ale nic nie wykazały, na razie zaczęłam się wspomagać biosilicą ze skrzypem, biorę od 3 tygodni i wydaje mi się, że mniej mi wypadają
 
spróbuję, efekt już jakiś jest a wiadomo, że przy takich sprawach to systematyczność to podstawa
 
reklama
Moje włosy po porodzie także wypadały. Wypróbowałem mnóstwo sposobów. Niestety wszystkie okazały się nieskuteczne. Koleżanka poleciła mi specjalny grzebień. Od kilku tygodni nie tylko wypada mi mniej włosów, ale także ich przybywa. Myślę, że najważniejsze jest cierpliwość...
 
Do góry