reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypadające włosy po porodzie

A Vitapil? Ja jeszcze karmię, myślicie, że vitapil mama mogę brać? Podobno jest bezpieczny nawet dla karmiących.
 
reklama
Vitapil mama jest bezpieczny. Ja polecam Vichy Dercos Aminexil ampułki albo wcierka Banfi Hanjszesz.
 
Dziewczyny co możecie polecić na wypadające włosy? Jestem dwa miesiące po porodzie, włosy wypadają mi garściami, każdego dnia zbieram mase włosów!!! Są na podłodze, płaszczu, ubraniach, na poduszce jak wstaje, dosłownie wszędzie!! Wanna zapychała sie już miliony razy :( Boje sie już używać szczotki :(
Mnie po mógł szampon oraz odżywka firmy radical z Rossmana. Dobra cena i skuteczność
 
I po jakim czasie widziałas efekty? Jak długo trzeba brać?
Na pewno ten vitapil to trzeba przynajmniej te 3-4 tygodnie brać, jak przy każdym suplemencie. Jeszcze lepszy efekt będziesz miała jak zastosujesz lotion na włosy, też mają, bardzo fajny, przy okazji skórę głowy nawilża i też u mnie włosy przestały się tak przetłuszczać.
62428903_1934526666652708_5858744929760575488_n.jpg
 
Dziewczyny co możecie polecić na wypadające włosy? Jestem dwa miesiące po porodzie, włosy wypadają mi garściami, każdego dnia zbieram mase włosów!!! Są na podłodze, płaszczu, ubraniach, na poduszce jak wstaje, dosłownie wszędzie!! Wanna zapychała sie już miliony razy :( Boje sie już używać szczotki :(
To normalne, za parę tygodni minie [emoji6]
Hormony......
 
reklama
Na pewno ten vitapil to trzeba przynajmniej te 3-4 tygodnie brać, jak przy każdym suplemencie. Jeszcze lepszy efekt będziesz miała jak zastosujesz lotion na włosy, też mają, bardzo fajny, przy okazji skórę głowy nawilża i też u mnie włosy przestały się tak przetłuszczać.
Zobacz załącznik 985665
Oo.. ciekawe. Tabletki biorę już w sumie od miesiące i chyba już faktycznie działa, na grzebieniu jest jakby mniej włosów, rano na poduszce to samo. Może faktycznie dla szybszych efektów dokupię jeszcze ten lotion. Nie obciąża włosów? Bo moje i bez tego są dość ciężkie i bywają oklapnięte.
 
Do góry