reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypadające włosy

Anka2

Początkujący
Dołączył(a)
28 Maj 2009
Postów
8
Miasto
Kościerzyna
Witam !!! Mam ogromny problem z włosami. 7 miesięcy temu urodziłam synka i do tej pory nie mogłam nic brać,bo karmiłam piersią ale właśnie skończyłam.A CO DO WŁOSÓW to przy każdym myciu wychodzą mi GARŚCIAMI,jeszcze trochę a będę łysa.Po córce
7 lat temu też wypadały ale nie aż tak.Może któraś z was ma jakiś złoty środek na ten kłopot.Czekam na wasze rady.:-:)-:)-(
 
reklama
ja Cię rozumiem! Moje kompleksy najgorzej się uwydatniły w trakcie wycieczki do Izraela - te laski maja takie włosy, że szok! I co jedna to lepsze, geste, długie, piękne... myślałam, że mnie szlag trafi, bo od dziecka mam tych włosow tyle co mysz i też w takowym kolorze :p Powiem Ci że jedyne co mi jakkolwiek pomaga to suplementy, zwłaszcza Onozis jest dobry, bo ma aminokwasy przede wszystkim zamiast tych skrzypów różnych i innych ziółek, które kupę, z przeproszeniem, dają...
 
genia_maha, ja też zawsze zazdrościłam tym kobietom włosów. Moim zdaniem jeszcze Hiszpanki i Włoszki mają piękne włosy. Zawsze o takich marzyłam!
 
Aminokwasy są rzeczywiście bardzo potrzebne do tego, żeby włosy były lśniące, gładkie i sprężyste. Niestety włosy potrzebują czasu, żeby się odbudować. No ale cudów nie ma. Trzeba być cierpliwą. Pozdrawiam, Olga
 
Na moje wypadające włosy pomógł mi suplement diety ProLady seria "Włosy, skóra, paznokcie", tylko działanie widać tak po dwóch miesiącach regularnego przyjmowania kapsułek. Przy okazji jeszcze cera mi się poprawiła.
Zresztą ProLady to moja ulubiona firma jeśli chodzi o suplementy diety.
 
Mi po ciąży też wypadały włosy, zaczęłam używać odżywek do włosów jeść dużo witamin i znów mam grube mocne włosy:)
 
Miałam ten problem i to nawet kilka tygodni dlużej, niz karmiłam (czyli okolo roku). :zawstydzona/y: Mogłam garściami, nie ciągnąc wyciągać (bo to nie było wyrywanie) włosy z kitki:-( Jak przestałam karmić zaczęłam brać witaminy Uroda z zerii Pfarma-Nord. Włosy podcięłam o kilkanaście cm, nie używałam żadnych farb, pianek, lakierów tylko odżywke z mlekiem karaibskim (l=albo koralowym - nie pamiętam niestety), która zamówiłam sobie przez fryzjerkę. I sie uspokoiło:-D
 
reklama
Do góry