reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypadanie włosów w ciąży

Olia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Maj 2020
Postów
23
Witam drogie Panie,
pisze do Was z pytaniem, bo już sam nie wiem co robić. Strasznie wypadają mi włosy, aktualnie jestem w 24 tygodniu ciąży. Kruszynka rozwija się prawidłowo, ostatnie wyniki morfologii (sprzed miesiąca) w porządku, a włosy lecą mi z głowy na potęgę.
Jestem umówiona jutro do rodzinnego na test obciążenia glukozą w ciąży i chyba zapytam się też o morfologię.Może któraś z Was miała podobnie? Może macie jakieś rady?
Pozdrawiam serdecznie 🤗
 
reklama
Rozwiązanie
Powiem Ci, że równo jak mały skończył 3 miesiące włosy zaczęły mi lecieć garściami i były absolutnie wszędzie. A na wcierki i tego typu rzeczy nie mam cierpliwości i zawsze szukam najszybszych rozwiązań. Najpierw na jakimś forum przeczytałam, że muszą wypaść te co muszą i tyle. Pogodziłam się z tym i luzik, wiedziałam, że minie. Ale dosłownie kilka dni później osoba z rodziny poleciła mi cynk, ale jako suplement wzbogacony innymi składnikami i po 3 tygodniach dzieją się jakieś cuda! Włosy dalej wypadają, ale tak jak zawsze - po kilka zostaje na szczotce czy gdzieś jak przejadę ręką to jakieś wypadną, ale jest niebo a ziemia w stosunku do tego, co było. :o
Zdradz co to za preparat i czy można go zażywać karmiac piersią? ☺️
Powiem Ci, że równo jak mały skończył 3 miesiące włosy zaczęły mi lecieć garściami i były absolutnie wszędzie. A na wcierki i tego typu rzeczy nie mam cierpliwości i zawsze szukam najszybszych rozwiązań. Najpierw na jakimś forum przeczytałam, że muszą wypaść te co muszą i tyle. Pogodziłam się z tym i luzik, wiedziałam, że minie. Ale dosłownie kilka dni później osoba z rodziny poleciła mi cynk, ale jako suplement wzbogacony innymi składnikami i po 3 tygodniach dzieją się jakieś cuda! Włosy dalej wypadają, ale tak jak zawsze - po kilka zostaje na szczotce czy gdzieś jak przejadę ręką to jakieś wypadną, ale jest niebo a ziemia w stosunku do tego, co było. :o
 
Wiadomo. Bardzo dużo się czyta, że po porodzie dopiero zaczną wypadać, aż się boję na samą myśl o tym 😅 Morfologia w porządku, tarczyca też, czyli już sama nie wiem, gdzie leży przyczyna 🤷‍♀️ nic, pozostaje mi tylko przeczekać ten czas, może później będzie lepiej 😉
 
Powiem Ci, że równo jak mały skończył 3 miesiące włosy zaczęły mi lecieć garściami i były absolutnie wszędzie. A na wcierki i tego typu rzeczy nie mam cierpliwości i zawsze szukam najszybszych rozwiązań. Najpierw na jakimś forum przeczytałam, że muszą wypaść te co muszą i tyle. Pogodziłam się z tym i luzik, wiedziałam, że minie. Ale dosłownie kilka dni później osoba z rodziny poleciła mi cynk, ale jako suplement wzbogacony innymi składnikami i po 3 tygodniach dzieją się jakieś cuda! Włosy dalej wypadają, ale tak jak zawsze - po kilka zostaje na szczotce czy gdzieś jak przejadę ręką to jakieś wypadną, ale jest niebo a ziemia w stosunku do tego, co było. :o
Zdradz co to za preparat i czy można go zażywać karmiac piersią? ☺️
 
Rozwiązanie
Do góry