reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypadanie włosów

reklama

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-26-07-03-32-40_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg
    Screenshot_2022-07-26-07-03-32-40_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg
    190,2 KB · Wyświetleń: 49
Brałam vitapil. Widziałam różnice po około 3 miesiącach stosowania 😊
Mnie bardzo na włosy pomógł Olejek Hasna, znakomity no i ma naturalny skłąd. Zamawiam go w sklepie PAchnąca Kraina
Mam coś co jest moim zdaniem mega hitem.
Moja mama miałam łupież Gilberta i praktycznie cala wylysiała, a teraz ma czypryne jak nigdy. Dodatkowo stosowała to w trakcie radioterapii i włosy jej w ogóle nie leciały
Mój fryzjer poleca tą
Ogormnie wam dziękuję za polecenie konkretnych produktów.
Na razie zaopatrzylam się w karton witamin które wybralam po zapoznaniu sie ze składami, przyswajalnością i zapotrzebowaniem. Kupilam tez wspomniany olej i wcierkę, no i działam. Poczytam o produktach ktore polecilyscie. Jezeli moje sposoby nie przyniosą efektu spróbuję waszych polecajek. Wczoraj umowilam sie na mezoterapię. Moze ktoras z was próbowała? Albo znacie jakieś opinie?
 
reklama
Hej, ja kilka tygodni temu kupiłam sobie suplement Merz Spezial i muszę przyznać, że mnie to uratowało. Wcześniej kupowałam jakieś ziołowe tabletki w aptece, ale żadnych efektów. Tutaj w końcu zaczyna się coś dziać na mojej głowie. No i dodatkowy plus to że mam teraz też dużo mocniejsze pazury 🤣 Polecam Ci spróbować i trzymam kciuki ☺️
 
Do góry