reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wypadanie ząbków mlecznych

Dołączył(a)
21 Wrzesień 2009
Postów
4
Miasto
Łódź
Dziewczyny mam pytanie: od kiedy powinny wypadac ząbki mleczne? Mój synek w grudniu skończy 5 lat i teraz już wypadły mu dwie jedynki na dole. Byliśmy w szoku bo wszystkie ząbki ma zdrowe i ładne a tu takie zaskoczenie,myślałam że to trochę póżniej nastąpi...:szok: Zaczynam już myślec (pod wpływem rodziców i innych "znawców") że może brakuje mu witamin bo wogóle nie je warzyw i owoców, sama już niewiem...
 
reklama

myszor78

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2009
Postów
1 126
Rzeczywiście to wcześnie, ale ząbki mogą już wypadać w tym wieku, tak jak i ząbkowanie przebiega w różnym... Co do reszty, czyli stanu ząbków itd, musisz zasięgnąć porady pedodonty.
 

V_jolka80

Aniołek Tosia 21.09.2009
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2009
Postów
5 072
Miasto
Mazowsze
Mój mały...
Jaki on mały:szok:
Więc mój Kacper w październiku kończy 6 lat i jak na razie ma wszystkie ząbki - nie stracił jeszcze ani jednego:cool2:
 

solina

Aktywna w BB
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2013
Postów
95
Dobrze :) ząbki wypadają w różnym wieku.. czasami bardzo wcześnie czasami bardzo późno jednak nie warto się tym martwić.. jednak jak to bardzo cię martwi to idź do stomatologa i on Ci dokładnie powie co się dzieje :)
 
Do góry