reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypis ze szpitala

darkmelody99

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Luty 2022
Postów
24
Witam,
Czy któraś z was spotkała się może z wypisem ze szpitala z dzidzią w weekend?
Wiem, że nikt tego nie wie, ale zakładając scenariusz Pana doktora i mój w środę 27.04 mam się stawić (jeżeli samo się nie zacznie wcześniej) do szpitala, więc zakładam, że środa ale prędzej czwartek, może już by księżniczka była z nami. Do tego 2 doby trzeba być, wychodziłaby sobota. Czy wypis mogę otrzymać w niedzielę? Czy muszę czekać do poniedziałku.
Od którego momentu są liczone te 2 doby?
Jak się urodzi w czwartek załóżmy to w sobotę mogłabym już wyjść? Czy byłyby to niepełne 2 doby?
To jest tylko czysto teoretyczny scenariusz, nie wiem jak będzie. 😉😉
Pytam z ciekawości 😁
Szpital Brodnica.
 
reklama
Leżałam w kilku szpitalach i raczej były wypisy w weekendy, tylko trzeba było podjechać po papierowy dokument za kilka dni. Natomiast radziłabym Ci się nie nastawiac, że wyjdziesz w trzeciej dobie, bo rozczarowanie jest przykre.
 
Hej, ja wychodziłam po cc z córką w 3 dobie i to była niedziela. W poniedziałek mąż podjechał po wypis. Po cc z synem tez wyszłam w 3 dobie, ale to był czwartek. Za każdym razem nie nastawialam się, że wyjdę, bo tak jak napisane powyzej: lepiej jest zostać mile zaskoczonym, niż się rozczarować, a czas w szpitalu wykorzystałam do odpoczynku:)
 
Leżałam w kilku szpitalach i raczej były wypisy w weekendy, tylko trzeba było podjechać po papierowy dokument za kilka dni. Natomiast radziłabym Ci się nie nastawiac, że wyjdziesz w trzeciej dobie, bo rozczarowanie jest przykre.
Tego się obawiam najbardziej..
Chociaz chcialabym, zeby wszystko bylo dobrze. Do szpitala 100km w jedną stronę. Nikt mi nawet nic nie przywiezie w razie czego.
 
Hej, ja wychodziłam po cc z córką w 3 dobie i to była niedziela. W poniedziałek mąż podjechał po wypis. Po cc z synem tez wyszłam w 3 dobie, ale to był czwartek. Za każdym razem nie nastawialam się, że wyjdę, bo tak jak napisane powyzej: lepiej jest zostać mile zaskoczonym, niż się rozczarować, a czas w szpitalu wykorzystałam do odpoczynku:)
To w szpitalu da się odpocząć? Sama wizja karmienia co jakieś 3h jest straszna, ale konieczna. Albo jak moja mała lub Pani z sali dziecko będzie płaczkiem od początku, tak miło nie będzie 😃
 
Pomimo tego, że niektóre zdarzenia/warunki w szpitalu były przykre i nie raz myślałam: "byleby być jak najszybciej w domu", to ja także pobyt na oddziale umiem zobaczyc w kategoriach odpoczynku. Najdłużej byłam 2 tygodnie.
 
U mnie w szpitalu były wypisy przez weekend również.
A jak chodzi o liczenie doby - pełne dwie doby trzeba liczyć w szpitalu, bo dopiero po upływie 2 dób robią badania przesiewowe.
Koleżanka na sali urodziła we wtorek zaraz po 16 i we czwartek po 16 zrobili jej córce badania (pobrali krew) i o 17 wyszła do domu. Ja urodziłam w ten sam wtorek o 20:55 i musiałam czekać do piątku. ;)
 
reklama
Do góry