reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypłata PZU po porodzie

reklama
ja już schudłam!!! nie wiem ile kilo ale została mi tylko mała fałdka na brzuchu. Ale z nią narazie nie mogę nic zrobić bo mi sie blizna rozejdzie. Muszę usiąść i poczekać ;D ;D ;) :p ::) :laugh: :)
 
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ja niestety jeszcze nie wyglądam jak przed zawodami :p ;D
ale daje sobie czas...
bo lato dopiero za rok i całą zimę mogę na to pracować ;)
 
No ja też 50 kilo nie ważę, ale już mieszczę się w spodnie sprzed ciąży... gorzej z bluzkami :mad: :( nie mogę się dopiąćna biuście ::) :p :-[
 
a ja mam takie babskie T-shirty z nadrukiem
i lekko mi się nadruk rozchodzi w cyckach ;D

a spodni sprzed ciąży jeszcze nie dotykałam ;D
może juto sie odważę

ale się boję :p
 
ANIULKA ja szpitalnego nie dostane bo to mąz jest ubezpiczony ja nie ::)
Ja przed ciażą miałam rozmiar 36 a teraz mam 38 ::)
 
Izis 38 to całkiem dobry rozmiar.... może nawet lepszy niż 36???? Na fotkach widać że laseczka jesteś i wszystko masz na swoim miejscu, więc się nie przejmuj ;) ;)
 
reklama
Do góry