reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypłata urlopu/zasiłku macierzyńskiego.

Wiolcia_6

Grudniówka 2010 :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2010
Postów
4 378
Miasto
Małopolska
Witam,
Umowę o pracę miałam do końca grudnia 2010r natomiast dziecko urodziło się 18 listopada. Pracodawca nie przedłużył mi umowy a wszelkie dokumenty potrzebne do uzyskania zasiłku macierzyńskiego zostały złożone 1 stycznia 2011 roku. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pieniędzy za listopad, grudzień, styczeń oraz luty. Pani w ZUS-ie tłumaczyła, że pracodawca źle wypełnił dokumenty i dali mu czas do 22 lutego po tym terminie miały być wypłacone pieniądze lecz w dalszym ciągu ich nie mam.
Bardzo proszę o poradę co w tej sytuacji mogę zrobić. Czy ZUS ma prawo wypłacić mi pieniądze tylko za ostatnie 3 miesiące? Ponieważ tak mi zasugerowała Pani z ZUS-u.
 
reklama
Do góry