reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypływanie spermy

reklama
Z reguły po stosunku leżę 15-20 min i po wstaniu wypływa ze mnie sperma. Niedawno po stosunku jednak nie zauważyłam żeby cokolwiek ze mnie wypłynęło, a na 90% była ponieważ czułam moment wytrysku. Czy mogłam się mylić i jej nie było? Czy którejś z was „wypłynęła” po dłuższym czasie?
Wiem ze pytanie jest dość głupie i jeśli była to nie wyparowała- wiec można sobie darować takie komentarze... jak większość z was staramy się, to już 8 cykl i stąd ta dociekliwość :/
PS trzymam kciuki za każda z was ❤️
To zależy.. ile razy uprawiacie sex, czy członek w tym monecie był głęboko..
u mnie czasami wylatuje a czasami nie 🤷‍♀️ jak często uprawiamy sex to spermy jest mniej i przeważnie nie wylatuje, jeżeli kochamy się sporadycznie to w tedy jest jej więcej i wylatuje 🙈
 
Do góry