reklama

Wypoczynek z dziećmi

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Luiza42, 12 Czerwiec 2010.

1. Luiza42

Luiza42 Początkująca w BB

Znacie jakieś dobre miejsce na wakacje z dziećmi?

2. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

Zależy, w jakim wieku są dzieci, co je interesuje i ile chcesz na taki wypoczynek wydać ;-)

3. reklama
  4. Miliana 23

Miliana 23 Zaciekawiona BB

dokładnie bez szczegółów nic nie mozemy ci poradzić

5. Luiza42

Luiza42 Początkująca w BB

Bardzo lubię podróżować. Po narodzinach mojej córeczki miałam przerwę. Chciałabym podróżować z dzieckiem. Szukam strony internetowej dotyczącej podróżowania z dziecmi lub coś w podobnego. Gdzie znajdę jakieś wskazówki czy warto zabrać dziecko w to miejsce, czy jest bezpiecznie, jakie są atrakcje? Miałyście do czynienia z takimi stronami czy raczej trzeba posłużyc się intuicją? :) Pozdrawiam :)

6. Welding

Welding Zaciekawiona BB

Witam,
    Jestem mamą 5 miesięcznej Zosi. W ostatni czerwcowy długi weekend wybraliśmy się z mężem w Góry Stołowe. Podczas naszej eskapady bardzo pomocny okazał się przewodnik "Polska z dzieckiem" Pascala. Przewodnik docelowo jest stworzony dla rodzin z dziećmi nieco starszymi. Jest w nim wiele ciekawych informacji, np. gdzie można, a gdzie nie da się wjechać z wózkiem, noclegi dla rodzin z malutkimi dziećmi (chodzi głownie o dostępność łóżeczek turystycznych itp), atrakcje dla dzieci, ciekawe legendy i wiele wiele innych. Nas lektura przewodnika zainspirowała do podróży z Zosią i muszę przyznać, że wyjazd w góry był w 100% sukcesem. Korzystając z przewodnika znaleźliśmy uroczy pensjonat w którym niczego nie brakowało naszej Zosieńce, cena przyzwoita (wiadomo, młodzi rodzice nigdy nie narzekają na nadmiar gotówki :tak:), okolica spokojna, gospodarze bardzo mili, czyste i schludne pokoje i najważniejsze piękne łóżeczko turystyczne do dyspozycji naszej córeczki. Polecam podróżówanie z dzieciakami, to mit, że pojawienie się dziecka w jakiś sposób ogranicza rodziców. Oczywiście nic nie jest już takie łatwe, ale dzięki temu docenia się nawet najniższy zdobyty szczyt.
    Pozdrawiam i życzę miłych eskapad :-)

7. Mazhi

Mazhi Początkująca w BB

W sieci jest dostępny taki przewodnik? kurcze, że nikt jeszcze tych wszystkich informacji nie pozbierał... Trzeba wybrać się do księgarni :)

8. Eliza77

Eliza77 Gość

Można znaleźć trochę informacji na forach, ale nie ma jednego miejsca. A szkoda :(

9. tomeh

tomeh Zaciekawiona BB

Agroturystyka jest bardzo dobra i wychowawcza.

10. reklama
  11. sanna2006

sanna2006 Początkująca w BB

Zapraszam na moją stronę TWOJE WYMARZONE RODZINNE WAKACJE - WAKACJE Z DZIECKIEM Tworzę tu bazę ośrodków w Polsce przyjaznych rodzinom z dziećmi. Mój serwis ciągle rozwijam. Oprócz noclegów wprowadziłam też dział Atrakcje turystyczne dla dzieci. Może mi podpowiecie, co jeszcze powinno się znaleźć w serwisie, jakich informacji brakuje. Chętnie wysłucham Waszych opinii. Pozdrawiam:-)

12. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Tak naprawdę to zależy dużo od tego w ajkim wieku jest dziecko. Z tym młodszym najlepiej jest pojechać nad morze- w końcu co może być lepszego niż budowanie zamków z piasku? Starsze jednak wysłałabym na kolonie( jest teraz mnóstwo opcji, na przykład ok-tours organizuje między innymi kolonie tematyczne, opcje są bardzo ciekawe-- chociażby "mały artysta") . Ja na przykład jadę we wrześniu z synkiem w Tatry- co prawda na parę dnia ale zawsze to coś

Poleć forum