reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

wypoczynkowy po macierzyńskim

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez iza_bela, 4 Styczeń 2011.

 1. iza_bela

  iza_bela Początkująca w BB

  Witam!!! Jeżeli macierzyński kończy mi się 7 stycznia tj. piątek i chcę iść na urlop wypoczynkowy czy dni urlopu liczę od 8 stycznia tj. soboty czy od 10 stycznia tj.poniedziałku, bo nie wiem czy weekend muszę uwzględnić.
   
 2. E. Słotwińska-Rosłanowska

  E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

  Wymiar urlopu podaje się w dniach roboczych. Niemniej powinna Pani najpóźniej w ostatnim dniu urlopu macierzyńskiego złożyć wniosek o urlop wypoczynkowy bezpośrednio po macierzyńskim.
   
 3. reklama
 4. Melulu

  Melulu TP 15.01.2009 r.

  Ja bym napisała podanie o urlop od 8.01, bo i tak na sobotę i niedzielę urlopu Ci nikt nie da, a w ten sposób będziesz na 100% "kryta", gdyby pracodawca chciał Ci zrobić problem i udowodnić, że nie korzystasz z urlopu "bezpośrednio po macierzyńskim" (a tylko bezpośrednio po macierzyńskim pracodawca ma obowiązek udzielić Ci urlopu, na każdy inny termin może nie wyrazić zgody).
   

Poleć forum