reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyposażenie mieszkań

karina1980

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2007
Postów
1 581
Miasto
Szczecinek
Dziewczyny dawajcie wszelkie pomysły które związane sa z Waszymi mieszkaniami,domkami,balkonami czy podwórkami:tak:

No i mam nadzieje ze pomozecie mi tak jak wspomnialam szykuje sie u mnie remont przedpokoju i kuchni no i mam dylemat jak zrobic chcialabym zeby bylo praktycznie ale nie koniecznie banalnie np,.tapeta ( to mam teraz w przedpokoju) a na podlodze panele ktore beda zrywane i klade kafle bo nic innego nie przychodzi mi do glowy ale kompletnie nie wiem co ze scianami zrobic.
W kuchni myslam kafelki do 3/4 wysokosci jakies jasniejsze ale w przedokoju nie wiem.
Bardzo podoba mi sie wykonczenia z luksferami ( mam nadzieje ze dobrze pisze) tylko oczywisicie tez nie wiem jak to wykorzystac i do czego:sorry2:
Tak wiec piszcie i dawajcie fotki :tak:
 
reklama
Coś mi sie link nie wkleił.

W każdym razie mamy takie tynki zrobione w salonie i przedpokoju. Bardzo podoba nam sie cegła stylizowana na starą, ale nie mogliśmy jej nigdzie znaleźć więc zrobiliśmy tynki. Taki kamień jak wkleiła anineczka też strasznie mi się podoba i jak będę robić sypialnię to raczej w takim klimacie. Strasznie podoba mi się piaskowiec, ale cena tego jest powalająca.
 
Karina ja po doświadczeniach wiem ze nigdy bie położę paneli w przedpokoju lepsze i funkcjonalna jest terakota szczególnie wzorzysta nie widać tak brudu szczególnie jak wjeżdzasz wózkiem i łatwa w utrzymaniu czystości.do tego gładkie kafle
 
Hmmm tynki strukturalne tez bardzo podobaja mi sie:tak:
Co do podlogi to masz Beatko racje ja polozylam za 4 lata temu ale jest niepraktyczne.Co prawda nie sa powycierane bo bralismy lepszej kalsy ale juz odcieniami sie roznia no i idealnie nie dolegaja do podlogi gdzies jakas unosi sie do gory itd......dlatego teraz wlasnie chce terakote dac:tak:

Bira jak mozesz pstryknij zdjecia u siebie i wklej:tak:pochwal sie
 
Karina, jutro wkleję, tylko naładuję baterie w aparacie:-)
Co do podłogi mi się podobają takie łamane. Przy wejściu terakota, która później przechodzi w parkiet/deskę. Paneli nie lubię a terakoty w całym przedpokoju bym nie chciała ponieważ jest za zimna.
 
reklama
Ja tez nie lubię paneli bo się kurza i codziennie muszę je myć:no:Ale jak kupiliśmy to mieszkanie to babka miała juz połozone własnie i to dobrej klasy ciemne a wcześniej miałam jasne więc troszkę lepiej utrzymuje się je
 
Do góry