reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypożyczalnia - wózki, foteliki itp

Dołączył(a)
21 Marzec 2021
Postów
1
Witajcie Mamusie! :)
Od pewnego czasu nurtuje mnie takie zagadnienie. Kupujemy wózki, foteliki, łóżeczka itp. Są to przedmioty niezbędne, lecz stosunkowo drogie zważywszy na krótki okres ich użytkowania. Myślałyście o wypożyczaniu takich artykułów?
Nie znalazłam nikogo kto oferuje coś takiego, jednak interesuje mnie co Wy myślicie na ten temat.
Gdyby taka usługa była dostępna, skorzystałybyście?
W moim odczuciu byłaby to dobra opcja. Potrzebujesz wózek na np. pół roku, bo później dziecko wyrośnie, więc średnio opłaca się kupować za np. 3000 zł żeby po tym czasie oddać/sprzedać za ułamek ceny. Zamiast tego płaciłoby się tylko za czas użytkowania, np. 100 zł miesięcznie. 🤔

Co myślicie? Lub czy słyszałyście o takiej możliwości? 😯
 
reklama
Hmm, w takiej cenie to ja bym kupiła samochód a nie wózek 😂 jak to mój niemąż mówi, ale w necie są wozki za 5 tys i znalazłam naprawdę ładny podoba mi się ale gdyby taka była wypożyczalnia z chcecia bym wypożyczyła bo wyszło taniej. I bym miała najlepszy wózek na wsi 🤗🤗🤗🤗
 
Opcja spoko, tylko też wózki np spacerowe bardziej się zużywają, to także należałoby pomyśleć o dobrym serwisie takich wózków. I kwestia ceny bo na olx czy vinted też można w dobrych cenach odkupić wózki i dać im drugie życie, nie mówię tych z najwyższej półki bo jak kogoś na taki stać to na pewno nie przyszedłby do wypożyczalni, ale taką średnia półkę można w fajnych cenach wyhaczyc :) a pierwsza wózki czyli gondole do wypożyczenia super pomysł 💪
 
Generalnie pomysł nie jest zły można wypożyczyć kupic używany wózek łóżeczko ale nie fotelik. Dla mnie fotelik samochodowy powinien być nowy;)
 
Fotelik powinien być nowy, bo raczej nie będziesz po każdym pożyczeniu dawała go na ekspertyzę, czy był po wypadku. Wózki raczej szybko można zajechać, jak ktoś dużo spaceruje np po lasach, po roku taki wózek może nie wygladac już najlepiej.
 
Witajcie Mamusie! :)
Od pewnego czasu nurtuje mnie takie zagadnienie. Kupujemy wózki, foteliki, łóżeczka itp. Są to przedmioty niezbędne, lecz stosunkowo drogie zważywszy na krótki okres ich użytkowania. Myślałyście o wypożyczaniu takich artykułów?
Nie znalazłam nikogo kto oferuje coś takiego, jednak interesuje mnie co Wy myślicie na ten temat.
Gdyby taka usługa była dostępna, skorzystałybyście?
W moim odczuciu byłaby to dobra opcja. Potrzebujesz wózek na np. pół roku, bo później dziecko wyrośnie, więc średnio opłaca się kupować za np. 3000 zł żeby po tym czasie oddać/sprzedać za ułamek ceny. Zamiast tego płaciłoby się tylko za czas użytkowania, np. 100 zł miesięcznie. [emoji848]

Co myślicie? Lub czy słyszałyście o takiej możliwości? [emoji54]
Z jakiego wozka dziecko wyrasta po pol roku? Kupujesz wozek 2w1 czyli gondola na pol roku i potem spacerowka na kolejne 2 lata bez problemu. Znajdziesz wozki za 1500zl i perspwktywa uzywabia go przez 3 lata sprawia, ze jednak sie amortyzuje. Poza tym akurat wozek mozna bez problemu kupic uzywany.
Co innego fotelik. Zestawy 3w1 z fotelikami no name odpadaja calkowicie. Fotelik z drugiej reki ok, ale tylko od kogos znajomego, zeby miec pewnosc, ze jest bezwypadkowy. Bo o ile wozek to po prostu wozidlo, o tyle fotelik w razie stluczki czy wypadku moze uratowac dziecku zycie. Tu wg mnie naprawde nie powinno sie oszczedzac.
 
reklama
Ja wózek wolałam kupić i ze swojej strony mogę polecić wózek 3w1, gdyż jest wielofunkcyjny. Dużą zaletą tego, który kupiłam jest jego niska waga. Baby design Bueno bo ten kupiłam. Mieszkam w bloku bez windy, więc jest to dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo fajnie się składa, więc bez problemu mieści się do małego samochodu i jest bardzo funkcjonalny. Używam go już ponad rok i do tej pory nie było z nim problemów. Ze swojej strony mogę polecić Ci ten wózek :)
Hej, jesteś jeszcze na forum? Interesuje mnie opinia o Baby design Bueno.
 
Do góry