reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawianie urodzin dzieciom przedszkolnym

W naszym przedszkolu obchodzone są urodziny. Jest to sposób na zintegrowanie dzieci, dobrą zabawę ale także wytłumaczenie dzieciakom co to jest czas i przemijanie. Nie mamy potrzeby robienia takich imprez jeszcze w domu.
 
reklama
Też wolę jak moje dziecko idzie na urodziny do kogoś do domu niż do McDonalds. Zdarzały się imprezy w innych miejscach i też nie było źle, ale wszelkie Pizze Hut itp. staramy się omijać. Na szczęście pozostali rodzice coraz rzadziej decydują się na zabawy w takich miejscach.
 
Witam, to prawda jest to super zabawa dla dzieciaczków ale i dla dorosłych :) byliśmy na urodzinkach Mikusia mojej koleżanki, 3 lata :) przyjęcie było wyprawiane w Hotelu Włoskim... super miejsce, wszystko nam sie podobało..począwszy od samej obsługi, jedzenia po wystrój i atmosfere, która panowała podczas całej imprezy. Tez postanowiliśmy tam wyprawić przynajmniej raz urodzinki naszego Antka :) Polecam i pozdrawiam
 
Witaj, super pomysł z wyprawieniem urodzinek poza domem :) ale uważam, ze fast foody dla dzieci to nie jest dobry pomysł, moge polecic Tobie restauracje w Poznaniu Italia, miesci sie w Hotelu Włoskim na Dolnej Wildzie, miejsce bardzo przytulne, jedzenie pyszne, zdrowsze nic w McDonaldzie, personel pomoze w zorganizowaniu całej imprezy :) dzieci mają zajecie, zabawy i konkursy dla starszych ale i mali bawia sie super :) byliśmy na 3 urodzinkach synka mojej koleżanki polecam bardzoooo :) było super :)
 
Ja już wkrótce urządzam córce 5 urodziny w domu. Robię jej imprezę niespodziankę. Na zorganizowanie imprezy w sali zabaw dla całej grupy przedszkolnej mnie nie stać, więc wszystko zrobię sama. Zaproszonych jest kilkoro ulubionych dzieci i mam nadzieję, że moja córcia z imprezy będzie bardzo zadowolona.
 
Witajcie. W tym roku sama stanęłam przed takim dylematem. Już od dwóch lat obiecywałam, że zrobimy taką imprezę i wreszcie zdecydowaliśmy się. My wyprawiliśmy urodzinki Młodego w domu, a właściwie na ogrodzie. Mieliśmy fajną pogodę, więc udało nam się zrealizować wszystkie plany: konkursy - wyścig na trzy nogi (mało się nie popłakałam ze śmiechu), wyścig w workach i strzelanie taką wielką piłką (do skakania w ciąży) do bramki, a na finał mieliśmy ognisko z kiełbaskami. Było super, ale przyznam, że po dwóch godzinach zabawy z horda pięciolatków byłam wykończona. Dzieciaki chyba też :) Szczerze mówiąc preferuję taki aktywny wypoczynek.
Uważam jednak, że wyprawianie urodzin w McDonalds nie jest znowu takie tragiczne. Jeśli dzieciaki nie chodzą na tydzień, to raz na sto lat im nie zaszkodzi. Ja mam to szczęście, że mój Młody jedzenia z Maca do ust nie bierze :)
 

Załączniki

  • relgdf9h3w1z20vo.png
    relgdf9h3w1z20vo.png
    7,9 KB · Wyświetleń: 114
Ostatnia edycja:
Sala zabaw jest świetnym rozwiązaniem, wszystko organizatorzy przygotowują i mam problem z głowy jeśli chodzi o atrakcję, kupuje tylko tort,a przekąski oni przygotowują:-) Jestem osobą zapracowaną i nie mam tyle czasu, więc sala zabaw sprawdza się doskonale:-)
 
reklama
Do góry