reklama

Wyprawka, akcesoria dla niemowląt - sklepy w Bielsku

Temat na forum 'Bielsko-Biała' rozpoczęty przez fajna_mama, 30 Wrzesień 2010.

1. fajna_mama

fajna_mama Początkująca w BB

Witam wszystkie przyszłe lub młode mamy.
    Jestem w siódmym miesiącu ciąży i zaczynam się zastanawiać nad skompletowaniem wyprawki dla mojego maluszka. Znacie może jakieś sklepy, w których można zrobić w miarę kompleksowe zakupy, oczywiście jak najtaniej? Napiszcie proszę w jakich sklepach robicie zakupy, co polecacie. Z moim brzuszkiem nie zawsze mam siłę chodzić po całym Bielsku szukać i porównywać ceny. Chciałabym ograniczyć się do jednego porządnego sklepu, w którym kupię wszystkie potrzebne rzeczy.

2. kasiak585

kasiak585 Początkująca w BB

Witam

Ja za najlepszy sklep uważam blanca baby na Grażyńskiego, nie pamiętam niestety numeru. Kupiłam tam wszystko od wózka po śpiochy. Ale przyznam ze ubranka warto poszukać w ciuchach używanych. Można trafić naprawdę super tanie a dobre jakościowo okazje. Będzie dużo taniej.. Pozdrawiam

3. reklama
  4. bliźniaki

bliźniaki Początkująca w BB

Ja też wszystkie rzeczy kupiłam w sklepie BLANCA-BABY:-)
    Ceny są bardzo przystępne, wybór BARDZO duży, a co najważniejsze Panie z obsługi są chętne do pomocy co było dla mnie niezwykle ważne ponieważ to moja pierwsza ciąża i w dodatku bliźniacza więc nie miałam za bardzo pojęcia z czym się to wszystko je. Młode i bardzo sympatyczne dziewczyny cierpliwie tłumaczyły mi co i jak doradzając przy tym najlepsze rozwiązania. Ponieważ robiliśmy porządne zakupy dostaliśmy także rabat:-D Ten sklep prowadzi także sprzedaż na allegro i tam podobno jest jeszcze taniej niż w sklepie. Dostałam także pakiet ulotek do poczytania w domu.

5. hanna31

hanna31 Fanka BB :)

Przystępniejsze ceny niż w Blanca są w hurtowni Mann na Komorowickiej, kosmetyki wanienka przewijak itp duży wybór i konkurencyjne ceny hala Auchan. Niskie ceny są także w świecie dziecka w Wapiennicy (zaraz kolo pawilonów handlowych) Dziewczyny pisały że tam łóżeczka, materacyki i wanienki najtaniej.

6. Magda_O

Magda_O Początkująca w BB

Ja polecam sklep BLANCA na Grażyńskiego 40 sama u nich zrobiłam zakupy i jestem zadowolona. Mają duzy wybór towaru a jak czegoś akurat nie maja to są w stanie w krótkim czasie to sprowadzić, oprócz tego sprzedają na allegro i w sklepie internetowym. Ja zrobiłam mix i trochę rzeczy kupiłam na allegro, część w sklepie internetowym, a część w sklepie stacjonarnym dzięki takiej kombinacji cenowo wyszło całkiem przystępnie.A do tego dużym plusem dla sklepu Blanca jest to że maja duży i darmowy parking dzieki temu nie trzeba daleko nosić zakupów a pozatym obsługa sklepu chętnie pomaga spakować się do samochodu.

7. giovannessa

giovannessa Fanka BB :)

Nie chciałabym się czepiać, ale jak to miło, że nowi użytkownicy rejestrują się tylko po to, żeby zachwalać jeden sklep...

Ja polecam Wapienicę, o której pisała Hanna. Ale generalnie zakupy zrobiłam na Allegro - i wyszło dużo taniej niż w bielskich sklepach...

8. Magda_O

Magda_O Początkująca w BB

Nie chcesz się czepiać giovannessa a jednak to robisz.
    Jako nowa forumowiczka nie mam prawa wyrazić swojej opinii?
    Ja kupiłam wyprawkę w sklepie Blanca i dalej u nich kupuje jak coś potrzebuje i jestem z tego sklepu zadowolona to polecam go innym.
    Dziwne by było jakbym zachwalała sklep w którym zakupów nie robiłam.

9. linabb

linabb Zaciekawiona BB

Hej jako już doświadczona mama i zakupowiczka powiem tak :) Blanca owszem ale tylko przez Allegro bo tam mają wszystko duuuuuużo tańsze - mama_tata_i_ja :D
    Mann też może być - również na allegro - MAAN6
    ale ja polecam PERFECT ul.Damrota 12 mają wszystko dużo tańsze obsługa rewelacjai również się wystawiają na Allegro - r_p77 (ceny takie same jak na miejscu)

Polecam również w wapienicy F.H. KIKO ul.Cieszyńska 365 - jest to producent odzieży, pościeli, rożków itd... Można w zajefajnych cenach kupić śliczne rzeczy i o wiele taniej niż w sklepach (Blanca, Gluck, klimczok się tam też zaopatrują ) :)
    Wózek kupowałam w Dudusiu mają normalne ceny ;)

10. reklama
  11. fajna_mama

fajna_mama Początkująca w BB

Dziękuję Wam wszystkim serdecznie:) wczoraj zrobiłam większość potrzebnych zakupów. Poszłam za waszą radą i wybrałam się do Blanca Baby. Mają ogromny wybór i prześliczną pościel. Ponieważ zakupy były raczej kompleksowe dostałam duży rabat oraz gratisy, jak również pakiet ulotek rożnych firm do poczytania w domu. Myślę, że po narodzinach mojego synka będę dalej robiła u nich zakupy, może rzeczywiście przez internet bo przy droższych rzeczach jak np fotelik czy krzesełka do karmienia bardziej się opłaca.

12. ENI_35

ENI_35 Zaciekawiona BB

WITAJCIE
    jestem przed takimi zakupami ale super że napisałyście gdzie i jak tanio.
    Napewno fajnie mieć taką gotowa podpowiedź.
    dzieki wielkie.

Poleć forum