reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, akcesoria dla niemowląt - sklepy w Bielsku

reklama
Witam ja polecam www.bamarnicol.pl (Czaniec) - teściowa ostatnio kupiła ciuszki z tej firmy i naprawdę godne polecanie dobry materiał a teściowa się na tym zna bo jest krawcową i ceny jak na takie ciuszki wcale nie drogie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jeśli chodzi o blanca baby to owszem maja praktycznie wszystko co potrzeba, ale dosyć drogo, dobry był sklep maan, ale niestety zmienili go na baby cosmo i już nie jest taki fajny, ja polecam dwa sklepiki koło klimczoka na przeciwko parkingu ( nie pamiętam nazwy), ale zawsze tam jest to co potrzebuje. Polecam też sklepy dziecięce w żywcu, jest ich tam dosyć sporo( blisko siebie), więc skompletowanie wyprawki będzie czystą przyjemnością.
 
Hej. Dziewczyny pytałam już raz w innym wątku a teraz zapytam tutaj. Powiedzcie mi czy w Sferze jest plac zabaw dla dzieci za darmo? Prosze odp mi bo jutro tam chcemy jechać.
 
Polecam sklep Marysia w Pisarzowicach, obok Delikatesów Centrum - mają duży wybór, m.in. Bamar Nicol, Gama, Ewa Klucze, Krymar... Do wyboru do koloru i dużo taniej niż w Bielsku. Towar można obejrzeć w sieci, wystarczy wpisać w wyszukiwarce ich nazwę.
 
to ja dodam swoje "3" grosze :)

akurat wyprawkę robiłam pół roku temu i trochę się nachodziłam tu i tam :) (a raczej najeżdziłam)
MAAN - hurtownia nie istnieje już na ul. Komorowickiej od czerwca tego roku
Blanca - TRAGEDIA mega drożyzna w porównaniu z innymi sklepami!!!! nie polecam :))
Duduś - tutaj można by opisywać w parę godzin ale w skrócie tak: obsługa fatalna - widać że sprzedawcy mają prowizję i wciskają klientowi najdroższy produkt - byłam zainteresowana kupnem wózka 3 w 1 oraz krzesełka do karmienia - za każdym razem co innego mi wciskaskano a ostatnio usłyszałam, że fotelik do samochodu za mniej niz 800 zł to "Chłam" cytat dosłowny :)))) w końcu kupiłam ten sam wózek od producenta z czestochowy za 600 zł TANIEJ!!!!!!

Gluck - teraz jest otwarty na komorowickiej - pani z obsługi bardzo niekompetentne - wciskały mi kit ze nie ma czegoś takiego jak pościel dla niemowlaka rozm. 120x90 :)))))) kupione wreszcie na necie :)

Jeżeli chodzi o ubranka to przypadkowo trafiłam kiedyś na sklepik w Pisarzowicach kolo Delikatesów Centrum - mają fajny wybór i co dla mnie BARDZO WAŻNE - od polskich producentów - nie chce kupowac chińszczyzny tym bardziej, że dziecko jest alergikiem :)

Ceny bardzooooooo fajne moze dlatego, że nie jest to sklep w centrum handlowych -gdzie czynsze wynosza kilkanaście tysięcy złotych

dwa tyg temu pojechałam tam ponownie i nakupowałam ubranka na zime :) wg mnie warto czasami podjechac kawałek i kupić ubrania polskie i z dobrej gatunkowo bawełny

W bielsku brakuje mi takich sklepów dla maluchów - bo w kioskach na osiedlach mają tureckie rzeczy - pozostają centra handlowe ale tam znowu ceny kilkakrotnie wyższe :/

Wzupełnosci sie z Toba zgadzam a sklepik w Pisarzowicach polecam;-)
 
reklama
Do góry