reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka apteczna

Musi have: Octenisept (ten mały spokojnie starczy), patyczki do uszu dla dzieci, waciki dla dzieci, gaziki jałowe, krem na odparzenia pieluszkowe (u mnie penaten, sól fizjologiczna, grucha do nosa :D, podkłady poporodowe, ze 4 paczki na początek, podkłady na lóżko te duże dla siebie, tantum rosa, witamina D 400 jednostek (od 8 doby) polecam ibuvit D twist off, przy mleku modyfikowanym probiotyk biogaja badz vivomix, paracetamol w czopkach, i ibuprom dla dzieci, termometr, czopki glicerynowe,
Mi się przydałyjeszcze: Kapturki na sutki i maść na sutki z ziaji, laktator,
 
reklama
Musi have: Octenisept (ten mały spokojnie starczy), patyczki do uszu dla dzieci, waciki dla dzieci, gaziki jałowe, krem na odparzenia pieluszkowe (u mnie penaten, sól fizjologiczna, grucha do nosa :D, podkłady poporodowe, ze 4 paczki na początek, podkłady na lóżko te duże dla siebie, tantum rosa, witamina D 400 jednostek (od 8 doby) polecam ibuvit D twist off, przy mleku modyfikowanym probiotyk biogaja badz vivomix, paracetamol w czopkach, i ibuprom dla dzieci, termometr, czopki glicerynowe,
Mi się przydałyjeszcze: Kapturki na sutki i maść na sutki z ziaji, laktator,
Dzieki za liste apteczna. Bede musiala i ja przysiasc i w koncu swoja zrobic. Skorzystam z twojej na pewno

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chyba kupię te kropelki niemieckie na kolki. Ostatnio koleżanka co urodziła tu pisała mi ze polecił jej pediatra i daje małej mimo ze nie ma kołek ale tak zapobiegawczo bo można i wszystko dobrze jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Podobno działają cuda[emoji3] przy pierwszej córce niestety ich nie miałam. Teraz kuzynce zostało jedno opakowanie więc rezerwacja zrobiona

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musi have: Octenisept (ten mały spokojnie starczy), patyczki do uszu dla dzieci, waciki dla dzieci, gaziki jałowe, krem na odparzenia pieluszkowe (u mnie penaten, sól fizjologiczna, grucha do nosa :D, podkłady poporodowe, ze 4 paczki na początek, podkłady na lóżko te duże dla siebie, tantum rosa, witamina D 400 jednostek (od 8 doby) polecam ibuvit D twist off, przy mleku modyfikowanym probiotyk biogaja badz vivomix, paracetamol w czopkach, i ibuprom dla dzieci, termometr, czopki glicerynowe,
Mi się przydałyjeszcze: Kapturki na sutki i maść na sutki z ziaji, laktator,
Wielkie dzięki. Też muszę pomału się za to zabrać. Co do miejsca kupienia to polecam internetowo w aptece gemini. Mają świetne ceny i naprawdę konkurencyjne [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do pielęgnacji pępuszka będę stosować normalny spirytus który będę rozcieńczać wodą i powiem wam że lepiej goi się pępek nawet położna mi polecała tak robić
Te babcine sposoby nie które są naprawdę dobre
 
reklama
Musi have: Octenisept (ten mały spokojnie starczy), patyczki do uszu dla dzieci, waciki dla dzieci, gaziki jałowe, krem na odparzenia pieluszkowe (u mnie penaten, sól fizjologiczna, grucha do nosa :D, podkłady poporodowe, ze 4 paczki na początek, podkłady na lóżko te duże dla siebie, tantum rosa, witamina D 400 jednostek (od 8 doby) polecam ibuvit D twist off, przy mleku modyfikowanym probiotyk biogaja badz vivomix, paracetamol w czopkach, i ibuprom dla dzieci, termometr, czopki glicerynowe,
Mi się przydałyjeszcze: Kapturki na sutki i maść na sutki z ziaji, laktator,
Wow wielkie dzięki! :) dla mnie to ogromna pomoc bo w ogóle nie miałam pomysłu od czego zacząć te zakupy :)


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry