reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - co powinna kupić mamusia dla siebie i dzidziusia?

reklama
Elifit - myslalam bardziej o spacerze ;) przy karmieniu cieknie mi tylko wtedy, gdy dlugo nie karmilam jedna piersia i sie napelnila.
Undomiel - dokladnie nie wiem. Cos kolo miesiaca. Tak mnie to draznilo, ze zamiast wkladek laktacyjnych (zbyt drogich na ciagle wymiany i niepotrzebnych, bo nie cieklo ze mnie) wkladalam sobie kawalek chusteczki. Mylam cycki po karmieniu, smarowalam lanolina, nakladalam chusteczke i stanik. Laktatorka mowila, ze lepiej posmarowac i uzyc muszli, ale ja ich nigdy nie kupilam.
 
Wiesz Jagodka ale w sumie dziwne ze wy narzekacie na mleko wylewające się a u mnie tak nie ma. Po wyjściu ze szpitala chwile miałam ze jak nie ubrałam stanika to jak z jednej jadł to z drugiej kapało ale to strasznie szybko przeszło.

Mało się udzielam bo mały niespokojny a jak na chwile zaśnie to mam więcej rzeczy do zrobienia niz czasu;/ ale czytam was zawsze.
 
Angelika, Jagódka ma rację, nie wymyślaj. Mi też poleciało chyba raz w czasie karmienia drugim cycem.
Nie ubolewam nad tym, wkładek nie używam.
Dziecko przybrało już ponad 2 kg więc raczej na brak pokarmu nie powinnam narzekać
 
Chusta elastyczna jest dla mnie jak na razie łatwiejsza w obsłudze i moj Glutek lepiej się w niej czuje. Tkana chyba za mocno naciągam i nie wiem kiedy moge spokojnie przestać krepowac głowę Glutka. Na razie przytulam chusta do siebie bo nie chce żeby latala. Potrzebuję doradcy chustowego z Gdyni. Ktos kogos zna?
 
reklama
Cześć! Mam pytanie do dziewczyn, które kupiły fotelik safety first mimas. Czy on jest rzeczywiście identyczny co maxi cosi citi? Pytam w bobowózkach czy mają adaptery do mojego wózka i safety 1st, piszą że nie ma opcji zamówienia. Za to do maxi cosi citi można zamówić. Myślicie, że będą pasować?
 
Do góry