reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - co powinna kupić mamusia dla siebie i dzidziusia?

reklama
Wczoraj kupiliśmy Kalince huśtawkę Fisher Price My Little Lamb platinovaya-model-detskih-kolybel-kachelei-moya-malenkaya-ovechka-fisher-price-my-little-lamb-pl.jpg
Genialna rzecz!!! Kalinka śpi w niej jak aniołek! Koniec noszenia na rękach i usypiania!
oh yeah!!!! :-):-):-):-):-):-):-)
 

Załączniki

  • platinovaya-model-detskih-kolybel-kachelei-moya-malenkaya-ovechka-fisher-price-my-little-lamb-pl.jpg
    platinovaya-model-detskih-kolybel-kachelei-moya-malenkaya-ovechka-fisher-price-my-little-lamb-pl.jpg
    83,9 KB · Wyświetleń: 129
Karola wygląda super tyle że w moim micro mieszkanku coś takiego nie przejdzie. A właśnie szukam czegoś samobujającego;)
Dziewczyny możecie polecić coś fajnego co nie zajmuje tyle miejsca?
 
Katka ja mam turystyczne w salonie i materac właśnie piankowo-gryczany. Wbrew pozorom materac nie jest miękki :blink:
 
reklama
Katka jak znajdziesz coś godnego uwagi to napisz, bo ja w sumie też dziecko w wózku na dole trzymam, lub przekladam poduszki na kanapie i klade tam mate edu. na podlodze nie mam dywanow wiec za twardo, a poza tym psy biegaja. na razie nie chce aby zolka psia siersc jadla.
 
Do góry