reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Piękny jest ten kocyk. [emoji7]
Wcale nie dziewczęcy.. Ja bym go zostawiła na Twoim miejscu, nie słuchała męża...
Tym bardziej że to fiolet nie róż!. A nawet jakby była różowa obwódka to też bym syna tym przykrywała...
Szkoda sprzedawać, szczególe że za pół ceny jeszcze to zrobić..
No ale ja tam nie jestem za takim sztywnym podziałem niebieski dla chłopca, róż dla dziewczynki..

A co to za materiał? Jest mięciutki?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Hm, to może rzeczywiscie na razie zostawie.. ;)
 
@arica ja też bym zostawiła ten kocyk dla chłopca, bo wcale nie jest dziewczyński. cudny jest :), także jakby co to ustawiam się w kolejce za Kiką ;)
 
a ja wczoraj wieczorem próbowałam rozkminić te otulacze/ kocyki/ pieluszki bambusowe i zadanie mnie przerosło :D chciałam coś 100% bambus, bo to niby świetna opcja na lato no i się zgubiłam... niby 100% bambus, ale już w opisie pojawia się wiskoza bambusowa, albo tetra bambusowa, albo muślin bambusowy, bambus-bawełna. no ja się kompletnie na tym nie znam, nie wiem czym to się różni między sobą... ceny tych większych otulaczy/ kocyków też niemałe, a jak już przeczytałam, że to się szybko kulkuje i zużywa, to nie wiem w sumie czy kupować czy nie. może jakaś doświadczona w temacie mama by się wypowiedziała?
 
a ja wczoraj wieczorem próbowałam rozkminić te otulacze/ kocyki/ pieluszki bambusowe i zadanie mnie przerosło :D chciałam coś 100% bambus, bo to niby świetna opcja na lato no i się zgubiłam... niby 100% bambus, ale już w opisie pojawia się wiskoza bambusowa, albo tetra bambusowa, albo muślin bambusowy, bambus-bawełna. no ja się kompletnie na tym nie znam, nie wiem czym to się różni między sobą... ceny tych większych otulaczy/ kocyków też niemałe, a jak już przeczytałam, że to się szybko kulkuje i zużywa, to nie wiem w sumie czy kupować czy nie. może jakaś doświadczona w temacie mama by się wypowiedziała?
No ja właśnie też nie za bardzo widzę różnicę między otulaczem czy kocykiem. Dla mnie otulacz to taki kocyk. Czy się mylę?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja właśnie też nie za bardzo widzę różnicę między otulaczem czy kocykiem. Dla mnie otulacz to taki kocyk. Czy się mylę?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie jedne są takie jak kocyki czy pieluchy, są prostokątne lub kwadratowe a inne otulacze są szyte w taki sposób, że nogi wkładasz do takiej jakby kieszeni, nie wiem jak to nazwać, mój mózg nie funkcjonuje, brakuje mi słówek...[emoji21]
Jak tu..
Link do: Otulaczek otulacz rożek antykolkowy Motherhood
Ja kupiłam tkaniny bambusowe i uszyłam jeden mniejszy jakoś 75/75 a drugi (będę szyła) większy ok 100/120.

Na YouTube jest pokazane jak wiązać w takie zwykłe otulacze, bez tej kieszonki i zapięcia..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry