reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;)

Iwon kocyk cudny :tak:

kurdę widzę ze ja tu przy Was taka nie ogarnięta jestem ;o w pon przejde sie do szpitala i dowiem sie co potrzeba wziac ze soba
a laktatora nie mam, pewnie bede kupowac po wyjsciu ze szpitala ehh ja to nawet stanika nie mam bo nie wiem jaki rozmiar zakupic ale wrazie co to mame wysle to mi kupic bo na P liczyc nie bede odnosnie stanika :-D
 
reklama
Iwon śliczne te kocyki


U nas dostaje się papiery i samemu zgłasza bąbla w przychodni a położną środowiskową mamy bardzo fajną, prowadzi szkołę rodzenia w dwóch miejscach i wszystkie kobitki sobie chwalą jej domowe wizyty po porodzie.
 
December, nie chcę Cię martwić, ale przy Marcelu sobie też kupiłam TUFI elektryczny. Nie dość, że cholernie bolało jak sobie pokarm odciągałam, to a to przerywał, a to wcale nie chciał ciągnąć. Ogólnie do bani był. Dopiero później przeczytałam opinie na jego temat i dziewczyny na forum miały rację.
Teraz kupiłam sobie ręczny Aventa. Mam nadzieję, że ten mi się sprawdzi:)
 
Iwon - śliczne te kocyki. Szkoda, że ja juz 3 sztuki kupiłam bo taki na pewno by się przydał na lato. Ale teraz to już po fakcie. Zostanie do przykrywania w lato pieluszka.

Ja laktator mam też ręczny Aventa, na wszelki wypadek, ale oby nie był mi potrzebny.....
 
Dziewczynki, dzisiaj zaszalałam na allegro i kupiłam już prawie wszystko, co mi było potrzebne: rożek, te dwa kocyki, dwa ręczniki kąpielowe (wzięłam mniejszy rozmiar 75x75, mam nadzieję, że styknie), proszek do prania jelp, gaziki, waciki, kosmetyki dla niuni i kilka brakujących ciuszków, sobie krem na cycki ;-)... jeszcze została nam wanienka i laktator ręczny aventa dla mnie... I chyba będzie wsjo :tak:
 
December, nie chcę Cię martwić, ale przy Marcelu sobie też kupiłam TUFI elektryczny. Nie dość, że cholernie bolało jak sobie pokarm odciągałam, to a to przerywał, a to wcale nie chciał ciągnąć. Ogólnie do bani był. Dopiero później przeczytałam opinie na jego temat i dziewczyny na forum miały rację.
Teraz kupiłam sobie ręczny Aventa. Mam nadzieję, że ten mi się sprawdzi:)

damy radę jakoś :) mam nadzieję, że będzie ok :)
 
reklama
Ja miałam ręczny AVENT ISIS, nie narzekałam. Niestety "poszedł w świat" i już go nie odzyskałam...
teraz mam kupione już butelki TT, więc i laktotor ręczny TT kupię, a w razie czego sąsiadka chce mi pożyczyć jakąś medelę elektryczną ;) ale w szpitalu wolę mieć ręczny bo czort wie gdzie będą gniazdka ;P
 
Do góry