reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;)

Iwon no to juz z gorki:)ja to sie zorientowalam ze nie mam zadnych klapek pod prysznic do szpitala:/taka glupota ale nie mam naprawde:/

ja to mam jakieś japonki ale nie mam zadnych kapci do chodzenia a przeciez nie bede chodzic w tych samych co pod prysznic bede szla...

Ja tam kupiłam takie klapki ze zaraz wyschną:D nie mam miejsca w torbie więc minimalizm włączyłam:D

edit: czy Wy macie karuzelki na łóżeczko? Ja dostałam używanąi tak się zastanawiam czy montować to od razu czy to za wcześnie jeszcze.... czy w ogóle taki brzdąc będzie się interesował czymś takim? Nie zamierzałam nawet jej kupować, ale jak dostałam to może się sprawdzi.

Też dostałam karuzele ale na początku nie bede jej używać bo za wcześnie:) ale misia z pozytywka kupiłam wiec do usypiania sie przyda:)
 
reklama
A ja caly czas mialam plan zeby kupic karuzele ale ostatnio stwierdzilam ze nie bede kupowala, jak zobacze ze dziecku jest potrzebna to najwyzej dokupie :)
 
no ja mam zamiar kupić ale napewno nie teraz tylko tak jak dziewczyny pisaly wczesniej tak jak mlody bedzie mial 2-3miesiace (pozatym moze ktos wpadnie na pomysl i kupi :-D jakas babcia albo ciotka :-D)
 
ja nie polecam tych karuzelek ręcznie nakręcanych - a wręcz odradzam. jak już kupować to tylko na baterie które się włącza guzikiem lub pilotem ..
 
Lena ja wczoraj dostałam podobną listę do szpitala od swojego gina. Rozwaliło mnie jedno: najpierw cała seria dokumentów i rzeczy dla mamy, potem dla dziecka, a na końcu hasło: dla ojca dziecka - kapcie, coś do zjedzenia, aparat lub kamera :-D:-D:-D Normalnie jak torba na urlop :-D
 
Ja mam po Marcelku prawie nowiutką karuzelkę, tylko pluszaki wypiorę. Ale narazie spoczywa razem z matą edukacyjną w piwnicy. Przyniose jak Gracjanek będzie miał tak z 1,5 m-ca.
 
No i dowiedziałam się z tej listy, że oprócz ubranka na wyjście nic nie muszę brać dla dzidzi, bo szpital wszystko zapewnia :tak: Acha, pytałyście też o strój do rodzenia - tutaj dostanę szpitalną koszulę. Ja muszę mieć tylko do karmienia po porodzie.
 
ja nie polecam tych karuzelek ręcznie nakręcanych - a wręcz odradzam. jak już kupować to tylko na baterie które się włącza guzikiem lub pilotem ..

no a ja z koleji tylko nakrecana :D:D:D w tej elektrycznej co chwile trzeba baterie wymieniac chyba ze ktos przerobi na taka do kontaktu. mi wlasnie wszyscy odradzali te na pilota, bo albo sie psuly albo ciagle baterie padaly.
 
reklama
Do góry