reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;)

klusia ja też zapomnialam jak to z takim Maleństwem:zawstydzona/y:
Jak prasowałam ciuszki to nie moglam uwierzyć, ze to takie małe:szok:
ach wszystko wróci od nowa:-)
 
reklama
To ja jakaś "inna" jestem, bo ja bym chciała, żeby Monisia była już tak duża jak Szymek ;P Szczególnie jak tak go przed chwilą poprosiłam, żeby się położył prosto na poduszkę(jak zwykle rozkopany i w poprzek leżał) a on do mnie "Już dobrze Mamusiu, kocham Cię i już się kładę" :D
 
Rysica ja napisałam, że nie pamietam jak to z takim maleństwem było, ale moje maleństwo jak się urodzilo to wazylo 4.300 i mial 62 cm:-D strasznie ciekawa jestem jaki duzy bedzie Wojtuś:tak:
 
No to w porównaniu z moim 3080 i 51 cm to Twój to był kawał chłopa :D a teraz mój jest najwyższy z okolicznych dzieci z tego samego rocznika :p
 
Kuba tez wysoki jak na swoj wiek:tak: nogi ma dlugie ale w sumie to dobrze:-)
wyzszy tez np. od corki kolezanki, ktora ma 3.5 roku. No ale dlugi juz sie urodził
 
Klusia - mam tylko kilka rzeczy na 56 cm, większość na 62 bo moja Mała nie jest Mała i pewnei zaraz wyrośnie:p a siostra jak rodziła to też zaraz 62 zakładała:)
 
reklama
haha skąd ja to znam,mój przy Laurce to sam mi odciągał radoche mial z tego niemiłosierną :-D
 
reklama
Do góry