reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo

reklama
Hej:) powiem Wam że jak tylko się dowiedziałam że jestem w ciazy to kupiłam jakieś ubranka śliniaki smoczki;) aktualnie 20t+3 ciągle myślę jak urządzić pokój jakie kupić lozeczko przenośne wanienke...tylko przeglądam te oferty i glupieje :)
Ale spytam się Was czy lepiej lozeczko do pokoju 120×60 czy 140×70 żeby było na dłużej?
Ja będę robić kącik we własnej sypialni. Mamy 2 pokoje i kuchnie. Więc raczej nie mam wyjścia ;)
 
A powiedzcie dziewczyny co myślicie i pieluszkach wielorazowych?
Ja właśnie nastawiam się na pieluszki wielorazowe plus jako wsparcie pieluszki Bambioo (nie wiem czy dobrze napisałam one sa w rossmmanie). Podobno rzadziej zdarzają się odparzenia:) ale jak wyjdzie w rzeczywistości to się okaże ;) a Wy?
 
Ja właśnie nastawiam się na pieluszki wielorazowe plus jako wsparcie pieluszki Bambioo (nie wiem czy dobrze napisałam one sa w rossmmanie). Podobno rzadziej zdarzają się odparzenia:) ale jak wyjdzie w rzeczywistości to się okaże ;) a Wy?
Ale mnie zaciekawiłaś! A miałaś już kiedyś do czynienia z pieluszkami wielorazowymi? Trochę się obawiam, że za bardzo len jestem [emoji4]
 
Ja właśnie nastawiam się na pieluszki wielorazowe plus jako wsparcie pieluszki Bambioo (nie wiem czy dobrze napisałam one sa w rossmmanie). Podobno rzadziej zdarzają się odparzenia:) ale jak wyjdzie w rzeczywistości to się okaże ;) a Wy?
No właśnie identycznie się zastanawiam. Do szpitala wiadomo trzeba wziąć normalne pampersy( właśnie chyba Bambiboo wezmę bo słyszałam że najlepsze) A tak to myślę o wielorazowych
 
A powiedzcie dziewczyny co myślicie i pieluszkach wielorazowych?
Myslalam, tyle, ze u mnie kiepsko z suszeniem prania.
Ja właśnie nastawiam się na pieluszki wielorazowe plus jako wsparcie pieluszki Bambioo (nie wiem czy dobrze napisałam one sa w rossmmanie). Podobno rzadziej zdarzają się odparzenia:) ale jak wyjdzie w rzeczywistości to się okaże ;) a Wy?
Ooo ja młodą wychowalam na biedronkowych i jestem mega zadowolona.
 
Ale mnie zaciekawiłaś! A miałaś już kiedyś do czynienia z pieluszkami wielorazowymi? Trochę się obawiam, że za bardzo len jestem
emoji4.png
Nie;) jestem totalnym laikiem więc wszystko przede mną! moja przygoda zacznie się pod koniec listopada więc narazie czytam:)
Zastanawiam się ile takich wielorazowych pieluszek się przyda;) jeszcze do tego są wkłady;)
A te pieluszki z biedronki to Dada?
 
Nie;) jestem totalnym laikiem więc wszystko przede mną! moja przygoda zacznie się pod koniec listopada więc narazie czytam:)
Zastanawiam się ile takich wielorazowych pieluszek się przyda;) jeszcze do tego są wkłady;)
A te pieluszki z biedronki to Dada?
Nas wkłady nie ratują, bo młodej wiecznie cos wyszło:) Tak, te z biedronki to Dada. Nie wiem jak cnowo teraz to wygląda między pampers a Dada.
 
reklama
Nas wkłady nie ratują, bo młodej wiecznie cos wyszło:) Tak, te z biedronki to Dada. Nie wiem jak cnowo teraz to wygląda między pampers a Dada.
Haha no tak właśnie ciekawe czy u mnie uda się wprowadzić to co sobie założę znając życie bywa różnie ;) to Dada miala znajoma zamiast pampersow bo właśnie strasznie małego uczulaly. Z kolei siostra męźa tylko pampersy uzywa;)
Co do pieluch to czytałam że im krótszy skład tym lepszy ;)
 
Do góry