reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo

Ja w drugiej ciazy juz jestem mądrzejsza i nie kupuje nie potrzebnych mi rzeczy. Bankowo ciuchów doslownie garstkę, zadnych detektorów, podgrzewacz mam stary a moze korzystalam 2 razy, bo mikrofala byla pozyteczniejsza. Zadnych pierdolek, ja po mlodej oddalam ponad połowę nie uzywanych ciuchów. Ztrszta to jest XXI wiek wszystkiego w sklepach w brud! Zadnych laktatorow itp apteki czynne całą dobe i zawsze w ktorejs dostane.
A powiedz mi jako właśnie bardziej doświadczona mama co sądzisz o kokonach? Warto kupić i przydaje się w łóżeczku czy jednak jest to niebezpieczne żeby w nim dziecko spalo? A rożki? Ile powinno się ich mieć? 2 wystarczą?;)
 
reklama
A powiedz mi jako właśnie bardziej doświadczona mama co sądzisz o kokonach? Warto kupić i przydaje się w łóżeczku czy jednak jest to niebezpieczne żeby w nim dziecko spalo? A rożki? Ile powinno się ich mieć? 2 wystarczą?;)
My rodzimy w zimie, wiec mysle ze 2 rozki spokojnie wystarczą. Co do kokona przy mlodej tego nie bylo, bratowa teraz uzywa i obserwuję i mam mieszane uczucia, ale wyglada fajnie.
 
Opieram się jak mogę, ale na insta wyświetla mi się tyle pięknych rzeczy [emoji85][emoji7][emoji7] o mamuniu....
Screenshot_20200716_003243_com.instagram.android.jpeg
Screenshot_20200715_230832_com.android.chrome.jpeg
Screenshot_20200715_230728_com.android.chrome.jpeg
 
Ja sweterki, kocyk, czapeczki itp. mam z głowy bo sama robię...ale o kokonie także myślę. ..
A co myślicie dziewczyny o poduszce-rogalu dla nas do spania? N prawdę tak ułatwia sen?
 
Ja sweterki, kocyk, czapeczki itp. mam z głowy bo sama robię...ale o kokonie także myślę. ..
A co myślicie dziewczyny o poduszce-rogalu dla nas do spania? N prawdę tak ułatwia sen?
Ja używam w kształcie litery U. Powiem Wam że śpi mi się mega wygodnie i kręgosłup mnie nie boli;) ja mam z firmy - strony babyuniverse.
Użytkuje chyba już 1.5 miesiaca. Zajmuje trochę miejsca;)
 
reklama
A powiedz mi jako właśnie bardziej doświadczona mama co sądzisz o kokonach? Warto kupić i przydaje się w łóżeczku czy jednak jest to niebezpieczne żeby w nim dziecko spalo? A rożki? Ile powinno się ich mieć? 2 wystarczą?;)
Moja koleżanka miała kokon i powiedziała że to najlepsze co jest dla takiego małego dziecka, bo chociażby jak gdzieś jechali do kogoś to położyła dziecko do tego, albo nawet u siebie na kanapie i nie było możliwości żeby dziecko w jakikolwiek sposób spadło, taka amortyzacja. Ja na pewno albo będę szyla sobie sama albo zakupie :)
 
Do góry