reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla bejbusia

tiramisu

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam serdecznie!
Dziewczęta co właściwie wchodzi w skład wyprawki dla dzidziusia? Kupujecie już coś? Ja chyba zacznę bo w zimowe miesiące z wielkim brzuszkiem będzie ciężko..... ::)

reklama

Paulina 25

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej :)
Ja jestem w koncówce 4 miesiaca, ale jeszcze się boje kupowac jakies rzeczy dla Maleństwa - moze to jeszcze za wczesnie mysle, ale juz oglądałam sporo!A w sklepach - zatrzęsienie, sliczne ubranka - ceny również piekne :( ...Mamy zamiar z męzem zacząc przygotowania tak po moich urodzinach - w listopadzie,sądzę ze wystarczy mi czasu i chęci na zakupy, choc buszek rośnie..... :)

Kasia178

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
hej!!

ja całą wyprawę chcę kupić w listopadzie, na razie kupuję takie drobiazgi: czapeczki, skarpetki... A wczoraj zafundowaliśmy dzidziolkowi śpioszki i kaftanik. Reszta w listopadzie. A wózek chcę kupić w grudniu, bo pani w sklepie mówiła, że pod koniec roku są promocje i wyprzedaże bo w Nowym roku wchodzą nowe modele i niestety od stycznia do marca ceny są droższe- sprawdziliśmy w kilku sklepach i ponoć prawda. A poza tym nie chcę potem biegać za wózkiem. Wolę kupić przed. zwlaszcza, że mamy już upatrzony wózeczek. pozdrawiam mamusie!!

Kasia178

Rozwiązania
0
Sylwia, chicco 6WD- kosztuje niecały 1000zł, waży 11,5kg. ma gondolkę i spacerówkę, koła średnie, budka składa się bezszelestnie, kosz na zakupy, regulowana wysokość rączki, spacerowka montowana przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Fajny, zaraz wklei mi mąż zdjęcie, papa

SylwiaZ

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Ale Ci fajnie, masz mężusia pod ręką. No i jeszcze pomocny.
A wiesz, że mój od 2 dni ma zgagę, tak jak ja?
Czasami sobie myślę, że działamy jak naczynia połączone

Kasia178

Rozwiązania
0
Oto nasz upatrzony wózeczek: CHICCO 6WD-
tylko my chcemy inny kolor- taki oliwkowy, ale jest mnóstwo kolorow do wyboru :)

Sylwuś, mojego boli brzuch wtedy co i mnie, nasi mężowie współodczuwają chyba, są w tej ciąży tak jak i my ;) Pozdrawiam serdecznie!!

bunia_25

Rozwiązania
0
Wozek super.Co do zakupow dla Maluszka to tez kolo listopada mam zamiar zaczac.Mam sporo ubranek od bratowej, ale tez obiecelam sobie ze upiore dopiero w listopadzie, narazie tylko ogladam, ale sa sliczne i wogole nie zniszczone, bo moj bratanek urodzil sie w lecie wiec te cieplejsze ubranka nie byly uzywane.POzdrawiam

reklama

SylwiaZ

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Ale Wam fajnie dziewczyny, ja nie mam "znajmych " maluszków, więc wszystko będę musiała kupić

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 3
M Wyprawka dla bliźniąt BB położna radzi mamom 4
M Wyprawka dla bliźniąt Listopadowe mamy 2020 7
G Wyprawka dla blizniakow Mamusie bliźniat, trojaczków i... 11
K Wyprawka dla dzidziusia 😍 Potrzebuję porady 53
Kazumi Wyprawka dla naszych Maluszków Lipcowe mamusie 2020 72
P Wyprawka dla maluszka Lutowe mamusie 2020 priv 1690
Renfrii Wyprawka dla maluszka Marcowe mamy 2020 5
M Wyprawka - sklepy internetowe? Potrzebuję porady 14
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
aga6 Wyprawka dla maluszka Marcowe mamy 2019 185
oliwiapatrycja WYPRAWKA dla dziecka i mamy Sierpniowe mamy 2018 24
E Zimowa wyprawka dla malucha Potrzebuję porady 18
K Kiedy wyprawka/ubranka dla maleństwa? Ciąża, poród, połóg 10
zfieszak Wyprawka dla niemowlaka :) Dzieci urodzone w maju 2017 300
Luxuorius Wyprawka dla naszych Maluszków ♥ Dzieci urodzone w grudniu 2016 2905
ivi Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków! Dzieci urodzone w listopadzie 2016 1809
Ania_Beata Pochwalcie się swoimi wózkami Dzieci urodzone w maju 2016 53
mama_magda Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy Dzieci urodzone w maju 2016 2824
ewel87 Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam Dzieci urodzone w listopadzie 2015 2699
zakocona Wyprawka dla naszych maluszków Dzieci urodzone w październiku 2015 390
Jolka6621 Wyprawka dla malucha i mamusi :) Dzieci urodzone we wrześniu 2015 273
Akuku wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D Dzieci urodzone w sieprniu 2015 3864
pani.olga Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek Dzieci urodzone w lipcu 2015 1803
K wyprawka dla noworodka Potrzebuję porady 5
Jagoda23 Wyprawka dla noworodka od A do Z ;) Dzieci urodzone w grudniu 2014 1359
Ritta Wyprawka - niezbędnik dla malucha i mamy :) Dzieci urodzone we wrześniu 2014 283
W Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw Dzieci urodzone w listopadzie 2014 178
makota89 Wyprawka - co powinna kupić mamusia dla siebie i dzidziusia? Dzieci urodzone w lipcu 2014 1641
Aśku Wyprawka dla noworodka Dzieci urodzone w maju 2014 15
deli80 Wyprawka nie tylko dla dziecka Dzieci urodzone w październiku 2013 52
mls Wyprawka dla małego LWA :) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 226
B Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :) Dzieci urodzone we wrześniu 2013 1878
Pyśka_:) Wyprawka dla naszych Maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2013 2636
Dotkass Wyprawka dla Maluszka- rady i porady Archiwum kwiecień 2013 2171
kruszki wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci Dzieci urodzone w sierpniu 2012 4058
buziak WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 988
O kompletna wyprawka dla dziecka na allegro- co sądzicie? Przyszłe mamy 19
ivi WYPRAWKA dla malucha (i mamy do szpitala) Dzieci urodzone w marcu 2012 364
Trixi Wyprawka dla wrzesniowego malucha czyli HITY i KITY :) Dzieci urodzone we wrześniu 2011 1514
_Roszpunka_ wyprawka dla maluszka , torba do szpitala Archiwum mam majowych'11 159
F Wyprawka, akcesoria dla niemowląt - sklepy w Bielsku Bielsko-Biała 35
K Wyprawka dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2010 6
J Wyprawka dla niemowlaka Dzieci urodzone w lutym 2010 19
Guziczek87 Wyprawka dla naszych maluszków dzieci urodzone w październiku 2009 6038
aneczka2425 Wyprawka dla maluszków i ich mam dzieci urodzone w sierpniu' 09 3617
K KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp Kraków 230
ewelw Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu Dzieci urodzone w grudniu 2008 238
iwonka2006 Wyprawka dla majowego szkraba :) Dzieci urodzone w maju 2008 586
myszorka wyprawka dla zimowych maluchów Zapiski archiwalne 7