reklama

Wyprawka dla bejbusia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez tiramisu, 24 Sierpień 2005.

1. tiramisu

tiramisu Zaciekawiona BB

Witam serdecznie!
    Dziewczęta co właściwie wchodzi w skład wyprawki dla dzidziusia? Kupujecie już coś? Ja chyba zacznę bo w zimowe miesiące z wielkim brzuszkiem będzie ciężko..... ::)

2. Paulina 25

Paulina 25 Aktywna w BB

Hej :)
    Ja jestem w koncówce 4 miesiaca, ale jeszcze się boje kupowac jakies rzeczy dla Maleństwa - moze to jeszcze za wczesnie mysle, ale juz oglądałam sporo!A w sklepach - zatrzęsienie, sliczne ubranka - ceny również piekne :( ...Mamy zamiar z męzem zacząc przygotowania tak po moich urodzinach - w listopadzie,sądzę ze wystarczy mi czasu i chęci na zakupy, choc buszek rośnie..... :)

3. reklama
  4. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

hej!!

ja całą wyprawę chcę kupić w listopadzie, na razie kupuję takie drobiazgi: czapeczki, skarpetki... A wczoraj zafundowaliśmy dzidziolkowi śpioszki i kaftanik. Reszta w listopadzie. A wózek chcę kupić w grudniu, bo pani w sklepie mówiła, że pod koniec roku są promocje i wyprzedaże bo w Nowym roku wchodzą nowe modele i niestety od stycznia do marca ceny są droższe- sprawdziliśmy w kilku sklepach i ponoć prawda. A poza tym nie chcę potem biegać za wózkiem. Wolę kupić przed. zwlaszcza, że mamy już upatrzony wózeczek. pozdrawiam mamusie!!

5. SylwiaZ

SylwiaZ Styczniowe mamy'06

Kasiu, a jaki upatrzyliście?

6. Kasia178

Sylwia, chicco 6WD- kosztuje niecały 1000zł, waży 11,5kg. ma gondolkę i spacerówkę, koła średnie, budka składa się bezszelestnie, kosz na zakupy, regulowana wysokość rączki, spacerowka montowana przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Fajny, zaraz wklei mi mąż zdjęcie, papa

7. SylwiaZ

Dzięki Kasiu, czekam.

8. SylwiaZ

Ale Ci fajnie, masz mężusia pod ręką. No i jeszcze pomocny.
    A wiesz, że mój od 2 dni ma zgagę, tak jak ja?
    Czasami sobie myślę, że działamy jak naczynia połączone

9. Kasia178

Oto nasz upatrzony wózeczek: CHICCO 6WD-
    tylko my chcemy inny kolor- taki oliwkowy, ale jest mnóstwo kolorow do wyboru :)

Sylwuś, mojego boli brzuch wtedy co i mnie, nasi mężowie współodczuwają chyba, są w tej ciąży tak jak i my ;) Pozdrawiam serdecznie!!

10. reklama
  11. bunia_25

bunia_25 Fanka BB :)

Wozek super.Co do zakupow dla Maluszka to tez kolo listopada mam zamiar zaczac.Mam sporo ubranek od bratowej, ale tez obiecelam sobie ze upiore dopiero w listopadzie, narazie tylko ogladam, ale sa sliczne i wogole nie zniszczone, bo moj bratanek urodzil sie w lecie wiec te cieplejsze ubranka nie byly uzywane.POzdrawiam

12. SylwiaZ

Ale Wam fajnie dziewczyny, ja nie mam "znajmych " maluszków, więc wszystko będę musiała kupić

Poleć forum