reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla bejbusia

dzięki Bunia, nam też wózek się podoba, poza tym jest lekki- 11,5 kg a mieszkamy na 4 piętrze bez windy, ma gondolkę, a będzie potrzebna zimowemu maluszkowi i w ogóle spełnia nasze oczekiwania pod każdym względem. Cena też jest przystępna- niecały 1000zł. Raczej nie zmienimy już zdania. Każdy ma swoje oczekiwania względem wózeczka, też nasze zaspokaja ;) miejmy nadzieję, że będzie maluszkowi wygodnie :)
Sylwia, ja też od nikogo nie dostanę żadnych rzeczy po maluszku niestety. Nikt nie ma malutkich dzieci :( jakoś obkupimy te nasze dzieciaczki, choć ceny są koszmarne
 
reklama
Dziewczyny rodzinka napewno pomoze, jak ktos przychodzi odwiedzic dzidzie to zawsze cos przyniesie :) napewno sie troche tego uzbiera i nie ma co przesadzac bo dzidzia szybko rosnie i zaraz z wszystkiego wyrasta
 
ja ciuszkow dla maluszka tez nie mam bo Oskar nie jest z nami od urodzenia ,natomiast rzeczy takie jak wozek ,wanienka chodziki ,krzeselka ,foteliki,lezaczki mam po Oskarze .
Kasiu co do wozka super wybor najwazniejsze na co zwracac uwage przy wozku to jest waga naprawde im lzejszy wozek tym lepiej bo pozniej jakiekolwiek schodzy nawet kilka w parku sa przeszkoda dla pokonania .my niestety kupilismy Oskarowi wozek deltim ,ktory wazy z gondola 16,5 kg do tego dodac dzidize okolo 4 i jeszcze jakies pierdoly to wychodzi ladne ponad 20 kg:)
teraz kupilismy dla Oskara lzejszy:) a ten bedzie dla dzidzi chociaz na poczatek .
nie oplaca mi sie kupowac nowego wozka teraz skoro ten jest ok i ladny a pieniazki wole przeznaczyc na cos innego :)
 
hej!
cieszę się, że wózeczek się spodobał :)
Dzioobek, masz rację z tym wózkiem, pewnie, że wykorzystasz wózek po Oskarze. Pieniądze przydadzą się na coś innego, zwłaszcza, że macie dwójkę maluchów: dobrze, że jeden dzidziuś jeszcze w brzuszku bo jakbyś na spacer wychodziła z dwoma wózkami? ;)
Pozdrawiam dziewczynki!!!
 
Kasia tez sie nad tym zastanawialam i dozlismy do wniosku ze tak na poczatku w zimie bedziemy chodzic na spacer z mezem z dwoma wozkami wiadomo zima mniej sie chodzi z dzidzia niz latem a na lato jak moj ma zawsze wiecej pracy i mniej jest w domu to Oskar bedzie mial prawie dwa latka wiec chyba juz dam rade z jednym wozkiem a Oskar na nogach a jak gdzies dalej to dwa wozki i maz :) Damy rade :) On juz teraz nie za bardzo w wozku chce jezdzic woli na nozkach a potem na raczki wola bo "tup tup ała" i prtzy tym maszeruje w miejscu :)
 
wracajac do wyprawki dla bejbusia chcialam wstawic mala dygresje dziewczyny uwazajcie przy kupowaniu pieluszek tetrowych bo teraz oszczedzaja nawet na tym i pisza ze maja 80*80 a w rzeczywistosci sa one prostokatne i jest problem ze zlozeniem w trojkat :(
ale mozna znalezc tez normalne kwadratowe pieluszki i takie sa najlepsze :)
pozdrawiam .
 
Dzioobek, dobre rozwiązanie z tymi wózkami spacerami, widzę, że macie wszystko przemyślane ;) I dzięki za radę z pieluszkami, ja nawet nie pomyślalabym o tym- nie ma jak doświadczona mamusia :) Ściskam ciebie i twoje dzieci :) :)
 
Dzieki Kasiu co wiem to pomoge :) i sluze rada sama na pocztku dla Oskara nakupowalismy wioele ubranek i czesc do teraz lezy nietknieta a z tego co slyszalam takie noworodki rosna jeszcze szybciej :)
wiec pewnie z ciuszkami tez nie ma co za duzo przesadzac :)
 
reklama
Oj nie ma. My ubranka na 56 cm użylismy kilka razy bo mały urodzil sie i miał 57. No a te na 64, tez długo nie służyły - po miesiącu zmiana garderoby :laugh:
 
Do góry