reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla bejbusia

Hej! My odkładamy co miesiąc pieniążki i coś będziemy kupować, jak będzie promocja lub wpadnie w oko bo tanie. Ostatnio kupiliśmy dużą wanienkę za 27 zł. Co do wózka, to faktycznie poczekamy do końca roku, jak mają być przeceny. My mamy podobne wymagania jak Ty, Kasiu. Tylko jeszcze chcemy żeby zmieścił nam się do bagażnika. Tylko jak to sprawdzimy ;D
pozdrawiam
 
reklama
Izabelaka ja mam taka sama taktyke pieniazki co miesiac na kupke, a potem do sklepu, ale obawiam sie zwe i tak nie starczy, narazie ledwo na lozeczko uzbieralam mam juz upatrzone, a co do wozka to licze na tesciowa to jej pierwsza wnuczka, lub wnusio moze cos sie rzuci, ale sie zobaczy.Buziaki dla brtzusiow i mamus
 
kasiu, ja tez chcę kupić chicco, ale w olsztynie kosztuje on 1300, powiedz gdzie można go kupić za 1000, to tam pojadę, to duża różnica, na łózeczko prawie wystarczy :D
 
Gdyby nie to ze mamy wozio to tez bym juz teraz kupila chicco chociaz deltim tez jest fajny i nam sie podoba tylko ta waga spacerowka nie jest juz taka ciezka ale z gondola fatality :(
 
Jeśli chodzi o nas i naszę kruszynkę, to jeszcze nic nie kupiłam. Wydaje mi się że jeszcze mam odrobinę czasu i nie chcę się spieszyć. W szczególności że dopiero za jakieś 2 tygodnie przeprowadzę się do nowego mieszkania i żyję na pudłach.
Co do znajomych i rodziny - to podejrzewam że moja macocha ma już ze trzy torby ubranek ;D ;D - taka już jest rok temu jak piewsze w rodzinie bobo się rodziło to musiała kupić następną szafkę bo jej rzeczy się nie mieściły - tych ubranek starczyło na 2 maluszków :)
Od znajomych też na pewno dostanę.

A propos czy ten wózek jest też w innych kolorach??
 
Izabelka, wózek chicco ten model co my chcemy fajnie się składa i mieści bez problemu do bagażnika cinquecento, tak więc chyba do każdego innego też się zmieści bo CC ma mały bagażnik. Znajoma ma taki wózeczek i wypróbowaliśmy na jej. Tak więc polecam ;)
Czechow, ten wózek jest chyba w 12-stu czy 14-stu kolorach, jak znajdę to podam link do stronki chicco, ale w każdym sklepie mają katalog z kolorami bo w necie było mniej kolorow niż w sklepie jak sprawdzałam.
Bata, wózek za 999zł można kupić w Gliwicach albo przez internet, znajdę link do stronki to zamieszczę, najpóźniej jutro bo dziś idziemy do rodzinki na obiad :D
dziewczynki, super wanienki za 25 zł są w Ikei, naprawdę fajne, wyłożone matką antypoślizgową o kształcie dziecka na stałe przytwierdzoną do dna wanienki, a do tego wnętrze mają takie same duże jak w normalnych wanienakch ale tak są skonstruowane, że z zewnątrz są mniejsze. dziwne, ale prawdziwe :) Wczoraj byl tylko 1 kolor, ale ma być dostawa za 2 tyg to już sobie kupię :)

pozdrawiam brzuchatki :) :) :)
 
Dziewczyny zazdroszcze Wam u mnie w starachowicach wszystko to samo w sklepach trzeba sie wybrac gdzies dalej, aby cos fajnego kupic coz... moze po wyplacie namowie mezusia na wyjazd na zakupy :)
 
Bunia zdazycie ja juz nie kupuje za duzo bo potem jak bedziecie kupowac wy i bedziecie sie pewnie chwalic na forum :) to mnie bedzie zal hehehe a na powaznie mysle ze narazie gdyby odpukac cos bylo nie tak ze mna ze potem nie moglabym chodzic albo inne takie tam tfu tfu to juz mam najwazniejsze rzeczy ,ale ja czuje ze bedzie wszystko ok i jeszcze zdaze dzidzi nakupic mnostwo roznych rzeczy:)
 
Dzioobek napewno bedzie wszystko dobrze mam nadzieje, ze Twoj kregoslup Ci juz bardzo nie dokucza?Ja czekam na pieniazki i juz chyba sie nie powstrzymam.Buziaki
 
reklama
Do góry