reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla bejbusia

Jelp jest już z dodanym płynem zmiękczającym. Podobno nie trzeba płukać ubranek dla dzieciaczków osobno w płynach.
Lwica, śliczne ciuszki. Ale jestem ciekawa, czy będziecie mieli chłopca czy dziewczynkę. A Ty kogo czujesz?
 
reklama
Dzięki dziewczynki za odpowiedzi :laugh: ja też nie plukałam, ale chciałam poznać waszą opinię.
Lwica super wyprawka :laugh: :laugh: :laugh:
pozdrowionka
 
co do zmiekczania rzeczy bez uzycia chemicznych dodatkow to polecam suszarke. dostalismy wlasnie na gwiazdke w zwiazku z gorami prania jakie nas maja czekac przy dziecku. moge tylko goraco polelic (dostalismy gorenje, bo dziadek jest stary jugo ;) ). w przeciagu jednego dnia nadrobilismy zaleglosci z praniem i suszeniem. do tego wszystko jest takie milusie i mieciutkie. naturalnie nie mozna wszystkiego tam ladowac, ale ja nie przestrzegam tak strasznie tych metkowych porad, bo jak mi na czyms tak strasznie nie zalezy to wyprobowywuje ...hihihihi
 
Hej,

Suszarki są czaderskie ale niestety mają dwa felery - 1. zajmuje miejsce (chyba że kupuje się pralko-suszarki); 2. suszarki niszczą rzeczy.
Ale rzeczywiście suszarki są najlepsze dla dzieci ;D
 
Suszarki faktycznie są fajne, tym bardziej, że po wyjęciu rzeczy i złożeniu można ich praktycznie nie prasować.
Niestety, w polskich realiach raczej rzadko spotykane.
Lwica, u mnie wszystkie sprzęty agd są tej marki i póki co działają bez zarzutu i mają taką śliczną linię. Pozdrów dziadka
 
reklama
pati80!

Ja akurat dostałam dwa komplety poscieli razem z zakupionym łóżeczkiem, więc w temacie ceny się nie wypowiem. W każdym kompleciku jest :
-poszewka na podusię
-poszewka na kołderkę
-baldachim
-ochraniacz na szczebelki łózeczka
-prześcieradełko z frotki nagumkę
Cała pościel jest bawełniana.

Proponuję rozejrzeć się w ofertach na Allegro , jest duży wybór pościeli w różnych cenach.
 
Do góry