reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Wyprawka" dla kobiet w ciązy:)

aniołekk

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2005
Postów
2 552
Miasto
Szczecin
Mija pisze:
A... w RESERVED są przeceny i te mamusie które potrzebowały by spodni na gumke mogą się wybrać.

a no są:) cos takiego tam dostałam https://progryf.szn.pl/gallery/view_album.php?page=1&set_albumName=album127 a bylam w Szczecinie w takim sklepie dla kobiet w ciazy i przerazilam sie cenami:) obok na rynku sprzedaja rzeczy z jakiegos katalogo super ciazowe spodenki na gumeczki i inne bajerki tylko za 20 zł:)
a jak cos na wyjscie to bardzo nie szukalam ale producenci odzezy dla kobiet w ciazy sprzedaja bezpośrednio przez sklepy internetowe i jest troche taniej:) niz w zwylymslepie:) a na allegro sa fajne ciazowe majteczki i to po 8 zl:) czarne biale jakie chcesz:))

http://www.9fashion.pl/index.php wyglada super ale jeszcze czegos bym poszukalam:)

jak ktos cos jeszcze znajdze to dopisujcie moze wspolnymi silami da sie nie zbankrutowac aby wygladac odlotowo:))

Pozdrwaim Aniołekk
 
reklama
Hej ja po sąsiedzku z lutowych ciężarówek :laugh: Ja też dużo kupuję na allegro ubrań ciążowych, mimo ,że to dopiero 3 m-c u mnie... ale po prostu jak mam nosić rzeczy o numer albo dwa większe to niezbyt dobrze wyglądam, więc wolę garderobę w swoim rozmiarze ( i tak dosyć "puszystym" ;) ) ale za to ze specjalnymy cięciami, wstawkami, kopertowe bluzki i spodnie z dopasowywanym materiałem na brzuszku- specjalnie dla ciężarnych. Od razu czuję się i wyglądam 100 razy lepiej, niż np. w sukni mojej 55 letniej cioci o dwa razy za dużej! Po prostu jest mi wygodniej w rzeczach typowych na ciążę, a sprzedawczynie w sklepie nie mają prawa się dziwić, że ciążowe ciuszki kupuję od 3 a nie np. od 5 m-ca. Wracając do allegro to naprawdę można znależć super oferty ciuchów zupełnie nowych albo nieco używanych, jak kto lubi. Nie każdego stać przecież na nowe, a zakupy w necie też mogą być udane . POZDRAWIAM STYCZNIOWE CIĘŻARÓWECZKI :D :D :D
 
A ja sobie sama szyje odziez i dla dziidz troche tez poszywam zawsze lunbialam byc oryginalna:) coz zrobic uparta jestem i tyle .
dopoki brzuch mi nie bedzie przeszkadzal bede szyc :)
 
DziOObku, zazdroszczę Ci.
Ja też tak chćę.
Jakoś nie mam wystarczająco dużo cierpliwości. Kupiłam nawet Burdę z wykreojami dla ciężarówek.
No i leży i czeka
 
sylwia jak raz cos uszyjesz i wyjdzie tak ze bedziesz zadowolona :) to bedziesz szyla az do momentu kiedy sie cos nie uda czego oczywiscie ci nie zycze:) ale zawsze jakies klody pod nogi sprawiaja ze nam sie odechciewa :)
Bede trzymac kciuki .
ja z wyksztalcena jestem technologiem odziezy wiec mam latwiej z szyciem bo jest bezposrednio zwiazane z moim zawodem:)
 
Tak projektuje nie szyje wedlug zadnych form tylko sama ciacham :)
czasmi cos podpatrze to tu to tam w sklepach na allegro w sklepach internetowych w sumie ciezko jest cos wymyslec czego jeszcze nie ma bo wszystko juz jest ale cos wezmiemy z takiej bluzki cos z innej.
Teraz uciekam bo Oskar wstal a pozniej postaram sie wkleic cos z moich "kolekcji" :)
pozdrawiam
 
reklama
A ja dostałam sporo rzeczy od koleżanek , które w zeszłym roku rodziły. Kupiłam chyba dwie rzeczy na Allegro i to narazie mi wystarcza. Choć w związku ze zbliżającym się sezonem jesienno -zimowym napewno będę musiała wzbogacić swoją szafę o kilka ciepłych rzeczy.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Padiqq
 
Do góry