reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

reklama
Na początek polecam body, których nie przekłada się przez główkę, tylko zapina z boku na zatrzaski. Sprzedają takie o ile dobrze pamiętam w H&M. Pamiętam, że przez pierwszy miesiąc przełożenie czegokolwiek mojej Ani przez główkę było dla mnie sporym wyzwaniem.
 
I ja jeszcze z pytanikiem, zaczełam kupowac ubranka od rozmiaru 62, czy jest sens kupowania mniejszych ubranek i czy przed porodem warto sie zaopatrywac od razu w ciuszki powyżej tego rozmiaru?:-)
 
małgoś popieram: body zapinane!!
prześcieradeł mam do dziś od urodzenia Julka 3 i wystarcza. Pamiętajcie o ceratce pod prześcieradło.

madamagda jeśli ty i mąż nie należycie do niskich i nie rodziliście się malutcy to na 99% dziecko też nie będzie małe. Ja mam 177, mój mąż 182 i od początku kupowałam 62 i trochę 68. Kilka ciuszków od koleżanek dostałam w rozmiarze 56 i Julek po 2 tygodniach już ich nie nosił, bo urodził się 55cm.

Poza tym pod koniec ciąży będą ci szacowali na podstawie usg jakie duże urodzi się dziecko i będziesz mogła w razie czegoś dokupić rozmiar 56.
 
Ja mialam (mam ) 2 przescieradla ,2 komplety poscieli i mi starczylo.Mysle ze wiecej niz 3 nie potrzeba.Mysle ze nie trzeba za duzo odrazu kupowac roznych rozmiarow ubranek.Jak pisala Magda kilka wystarczy rozmiaru 56 ,wiecej 62 no i ja mialam kilka 68 ale to dlatego ze cos mi wpadlo w oko.A zreszta to nasze dzieci urodza sie prawie ze latem wiec ta bielizna bedzie zroznicowana i kupic zawsze bedzie mozna:)
Zapinanie boby z boku wzdluz jest wygodne na poczatku na pewno szczegolnie dla poczatkujacych mam choc nie ukrywam ze i ja napewno tez bede sie z malenstwem obslugiwac jak z jajkiem bo to normalne.
 
prześcieradła - mam 2 do dziś (i ceratka pod spód podstawa - magdalena popieram:tak:)

rozmiar 56 - miałam dosłownie kilka sztuk, i szybko wyszły z uzycia
 
Ja właśnie robię listę zakupów, co trzeba kupić...Bardzo tego duuużżo!!:-)Ale takie zakupy to sama frajda, przynajmniej dla mnie, ciekawe, jak mój J to zniesie, ha ha ha
Mam jeszcze pytanko, czy wystarczą dwie butelki w razie czego? Jedna do karmienia, a druga do picia? Nie wiem ,czy bedę miała pokarm i wolę miec taki sprzęt:-).
 
reklama
Do góry