reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla małego LWA :)

Dzięki cwietka :)))) kurcze cos czuje ze będzie trzeba to wszystko na spokojnie przestudiowac przez kilka dni/tyg bo widzę juz ze co forum to inne opinie i kurcze bądź tu mądry hehe
do was mam większe zaufanie :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iza spokojnie, masz czas ;-)
ja nie jestem jakas eko-maniaczka, wiec tez moja opinia moze byc troche inna ;-)
Ale generalnie uważam, ze jest to fajne urządzenie i dobra inwestycja - przydają sie na długo. My do nich ostatnio wróciliśmy i zakładamy na noc. Ida juz raczej nie sika w nocy (o ile nie pije wieczorami strasznie duzo), wiec pampki sie jej zakładało i rano suche szły do kosza. A jak zakładam wielo, to wrzucam do prania i jest ok.
 
Wczoraj byliśmy w Ikei i mąż rękoma i nogami zapiera się od białych mebli(mnie się bardzo podobają)...no ale cóż...przecież jemu też musi się podobać.
Więc poszliśmy na kompromiś i mamy na oku...(nie białe ale jasne :-))
Komodę z Ikei
MALM Komoda, 4 szuflady - okleina dębowa bejcowana na biało - IKEA
i łóżeczko z Klupśia
KLUPŚ ŁÓŻECZKO RADEK V SOSNA SZUFLADA+MATERAC GPK (3196065354) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i taki zestawik chyba już zostanie
Sciany w pokoju są żółto zielone (jasne) i planuję dodatki zółte z ecru.
 
Marzycielka my mamy kokos-gryka i jest ok,na początku (o ile dobrze pamiętam) maluch śpi na tej części kokosowej a potem zmieniamy na grykę.Allme bardzo ładne mebelki,my też mamy z Klupsia łóżeczko i jak narazie jedno dziecko przetrzymało
 
hej,

ja też planuję używać pieluch wielorazowych po ok 3 miesiącu życia Jaśka. Widziałam na brytyjskim ebay całe zestawy za dobrą cenę - poszukam tego sprzedawcy i Wam wkleję.

u mnie większość rzeczy już skompletowana (oprócz kosmetyków - to w czerwcu kupię hurtem).
Teściowa chce nam zasponsorować łóżeczko, chcę białe lub bardzo jasne kremowe, bo pokoik będzie kremowo- szafirowy (ciemny szafir, taki z szarym 'nalotem').

Ja też chciałam spytać o ten materacyk, bo znalazłam taki gryka-pianka-kokos i nie wiem, jak się do niego odnieść. Warto, czy lepiej kokos-gryka? obiła któraś z Was research na ten temat?
 
Dziewczyny a jaka koldra i poduszka bedzie najlepsza dla dzidziusia?

zaleca się, żeby dzieciom nie dawać poduszek.. Zawitkowski /znany fizjoterapeuta/ na pytanie, kiedy dziecku dać poduszke, odpowiedział: jak samo o nią poprosi ;-)

kołderek też dla takiego malucha raczej sie nie stosuje, prędzej kocyk..
 
reklama
Do góry