reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla malucha i mamusi :)

reklama
Kupiłam dzisiaj lóżeczko, zdecydowałam sie na mniejszą wersje klasycznego, chociaż zastanawiałam się nad bujaną wersją, ale w sumie zamówiłam też ten bujaczko-leżaczek z tiny love, więc byłoby za dużo. Zostało mi skompletować drobiazgi, resztę ciuszków i wyprawka gotowa :D
 

Załączniki

  • 1433531341761.jpg
    1433531341761.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 98
Engacka śliczne łóżeczko. My też chcemy białe, tylko dwupoziomowe z szufladą pod spodem. Mieszkanie małe to każdy schowek się liczy.
 
Na20taliii takie jak opisujesz w takim małym rozmiarze byłoby idealne, ale nigdzie u siebie nie widziałam. A przetrzepałam całe internety za łóżeczkiem. Ale wpadłam na pomysł że pokupuję jakieś ładne pudła pod te łóżeczko, zawsze coś :D
 
Jutro jadę odebrać razem z materacem i całym wystrojem, chyba będę skręcać tak mnie już nosi :D

W ogóle wkurzyłam się, bo dzisiaj przyszły mi rzeczy dla małego - kupilam sterylizator do mikrofalówki z aventu, no i mikrofalówkę bo nie mieliśmy a w sumie zawsze się przyda. No i feler taki, że sterylizator jest za duży ;_; w sensie wchodzi na styk ale talerzyk w mikrofali nie obraca się tak jak powinien. No i znowu mikrofalowkę muszę zwrócić i kupić inną, większą i droższą pewnie. Grrr.
 
Aneta, da się wyjąć. Borze iglasty, ja całe życie w przekonaniu żyję, że cokolwiek wsadzę do mikrofalówki musi się obracać :D Serio nie musi? Mam wrażenie, że wtedy coś się spali, wybuchnie czy nie wiem co, apokalipsa haha :D Ale tak czy inaczej trochę za mały środek ma, bo sterylizator wchodzi dosłownie na styk wepchnięty lekko na siłę, i z wyciąganiem jest trochę problem. Wezmę większą jakąś da świętego spokoju, już znalazłam w podobnej cenie :D
 
reklama
engancka piękne łóżeczko. mi też się marzy białe, ale raczej zostanę przy tym co już mam czyli jedno w kolorze brzozy i jedno turystyczne. Wprawdzie moja mama uparła się, żeby kupić mi kołyskę. Zobaczymy jak to będzie ostatecznie,
Co do sterylizatora to pamiętam, że sama taki miałam i sprawdzał się super. A jeżeli możesz wymienić mikrofalówkę to chyba lepiej bo tak to będzie Cię ciagle denerwowało to, że ciężko wchodzi.
 
Do góry